Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ellaone eseményutáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaone eseményutáni tabletta hogyan kell hogy hasson?

Figyelt kérdés

Tehát a menstruációm december 15 jött meg és elmúlt december 20. A párommal december 21.-en együtt voltunk, de baleset történt az óvszerrel, ezért esemény utáni tablettat vettem be, a baleset után 43 órával. Az ellaone 120 órás tablettát kaptam meg erre a problémámra.


Tehát, az orvost megkérdeztem és azt mondta hogy vérzésnek kell jelentkeznie hamarosan. Ez még nem jelentkezett tegnap óta. Viszont a tájékoztatóban az áll, hogy a menstruáció 7 napot is késhet a tabletta után. A kérdés igazából az, hogy akkor most kell e "megjonnie" vagy sem, vagy ennek 7 napon belül kell jönnie úgy értette a tájékoztato, vagy majd csak a rendes menstruáció kell hogy jöjjön, ami január 15.-en kellene hogy jöjjön? Nem tudom a két különböző információt össze hozni, ezert kérlek segítsetek nekem. Nagyon aggódom hogy baj lesz. Kérem hogy magyarazzatok nekem ezzel kapcsolatban amennyit szeretnétek, meg szeretném érteni, hogy mi lesz ennek most a következménye? Köszönöm szépen előre is.



2018. dec. 24. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
A menstruaciod késni fog és elvileg mikor hat a gyógyszer verezned kell egy kicsit.(ez lehet neked majd fel sem tűnik olyan kismértékű lesz) ez két teljesen más vérzés lesz. Ami a hatás miatt jön majd NEM menstruacio. A ciklusod fel borulhat ettől. Akar hosszabb időre is.
2018. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves 1. a választ, már kezdem érteni
2018. dec. 24. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lesz vérzés, és az semmit nem jelent. A következő fél évben BÁRMI normális lesz, ami amúgy nem lenne az. Tehát lehetnek extra hosszú, vagy éppen extra rövid ciklusaid. A bevétel után 2-3 héttel csinálj egy tesztet. Ha negatív, nincs semmi teendőd, csak várni, hogy rendeződjön a ciklusod a hormonomba után.
2018. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is 3-as, igazán jol esnek ezek a normális válaszok😍
2018. dec. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!