Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek, esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok a Lindynette fog. Gátló tablettáról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én híztam tőle, plusz nem volt kedvem a szexhez.

És nem is voltam ilyen jókedvű.



Most cypromixet szedek.

2010. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél másképp hat, én nem szeretem , nagyon hamar leváltottam mert két évvel elzelőtt 3 hónap alatt híztam tőle 20 kg-ot, amire itt sokan azt mondták hogy ne a gyógyszertől van csak rohadt sokat zabáltam, hát vega vagyok úgyhogy :D nem hiszem hogy a saláátában egyre több zsír kerülne, no de mindegy , szóval nekem a libidóm az eltünt, hangulat ingadozásaim voltak, és hát 20 kg híztam tőle, amit két év után sikerült végleg leküzdenem -.-
2010. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
mennyit hiztál tőle, és a szexet egyáltalán nem kivántad ???
2010. jún. 28. 15:25
 4/22 A kérdező kommentje:
uhh....hát én most irattam fel legelőször fogamzásgátlót, és ezt irta az orvos...se vérvétel semmi pedig mindenki mondta hogy vérvételre kell menni meg ilyesmi... annyit kérdezett hogy a szivemmel van-e baj, a vesémmeml volt-e valamikor baj és ennyi...
2010. jún. 28. 15:27
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Eddig szar. 2 hete szedem, sík ideg vagyok, folyton sírni tudnék mindenen, kijött 2 hatalmas ocsmány pattanásom és több kisebb kiütésem, viszont nő a mellem. én már bánom, hogy nem a régi tabimat (Milligest) írattam fel. ha nem javulok a 2. levél után, váltok. erről a gyógyszerről hallok a legtöbb panaszt amúgy, ha lehet ne ezt válaszd.

majd még írok pár hét múlva, ha érdekel.

2010. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

persze hogy érdekel :) nem tudom...most eddig mindenki azt irta hogy hizott tőle...jó mondjuk én nem bánnám ha hiznék (162 cm 45 kg) de azért az már durva hogy elmegy az ember kedve a szextől....kipróbálom hgy esetleg nálam hogy hat, de ha igy mint a többi kedves válaszolónál akkor tényleg váltok.

és amugy várom hogy irj ;) mindenképpen. kösziii

2010. jún. 28. 15:30
 7/22 anonim ***** válasza:

szia!

én 3 éve szedem, az alatt csak pár kilót híztam (kb 5öt), és azt se biztos, hogy a tabitól. meg nem is bántam, mert én is elég vékony voltam. csak a cicim nem nagyon nőtt tőle, pedig abban bíztam:D

a szexszel sincs semmi bajom, a menzeszem is rögtön 7 napról 4-re csökkent tőle, szóval nekem bevált.

2010. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ugy látom akkor ez ember fügőő...tehát inkább kipróbálom
2010. jún. 28. 15:35
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

15:27 vagyok

most olvasom, hogy vérkép, vizelet, citológia nélkül írták fel neked, hát csókoltatom a dokidat:S így PLÁNE ne kezdd el szedni, hallgass rám! simán lehet, hogy Te egyáltalán nem is szedhetnél hormont, ez pedig csak a vérképből derül ki, látatlanban nem.

úgyhogy tűzés normális dokihoz, aki hajlandó veled foglalkozni és csak alapos vizsgálat után kiírni a tabit. (ha utána esetleg választhatsz, akkor ne a L.-t kérd)

ezt a mostani receptet meg add oda valakinek, aki a Lindyt szedi.

2010. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ugy volt hogy kérdeztem tőle hogy kell-e szülői beleeggyezés abba hogy irassak fel tanit erre mondta hogy nem és hogy szedtem-e már valaha. mondtam hogy nem még nem szedtem...erre meg megkérdezte hogy a szivemmel van-a baj, meg a vesémmel meg hogy a vércukor és a vérnyomásom nem-e magas...mondtam hogy nem és erre meg ezt iratta fel az aszisztenssel... de csak tudja hogy jó-e vagy nem....vagy komolyan ne szedjem?
2010. jún. 28. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!