Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek, esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok a Lindynette fog. Gátló tablettáról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szívem, azt értsd meg, hogy látatlanban, pár kérdés alapján egyáltalán nem biztos, hogy te személyesen szedhetsz-e tabit. a dokid felelőtlen, a szakrendelés pedig futószalagon megy. nem akart azzal szarakodni, hogy még külön előjegyezzen laborba.. stb, mert ez neki plusz munka, de az, hogy veled meg az egészségeddel mi lesz, neki édesmindegy. ne legyenek illúzióid a magyar egészségügyről, mert katasztrofális a helyzet itthon e tekintetben. ez a gyógyszer HORMON, nem olyan, mintha bekapnál egy Aspirint a fejfájásodra! a legtöbb doki az alapján írja fel a tabikat, hogy létezik egy statisztika arról, hogy a legtöbb fiatal/középkorú/szült/nem szült nőnek mit írnak fel és ez alapján a hasára csap és felírja, vizsgálat nélkül, hadd haladjon a sor. menj el egy másik dokihoz felíratni és ha magától nem küld, kérj te laborvizsgálatot, ehhez ragaszkodj. egy egészséged van!
2010. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 nielindi ***** válasza:
libidom lecsökkent a nullára, hiztam pár kilot, nem sokat. lecseréltem, mert semmi kedvem nem volt a szexhez. most cypromixet szedek.
2010. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
15:53. köszi a választ :) azt hiszem tényleg elmegyek egy másik dokihoz....
2010. jún. 28. 16:07
 14/22 anonim ***** válasza:
nálam nőtt a libidó. sokat:D annyi mellékhatás jött ki, hogy néha eléggé feszül a mellem. .de semmi más.
2010. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10 hónapja szedem, minden ok! 2 barátnőm is ezt szedi, ők se panaszkodnak, de tényleg emberfüggő.
2010. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
fél évig szedtem, aztán abbahagytam, mert semmi kedvem nem volt a szexhez, ráadásul igazi hisztis p. lettem.
2010. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
az nem semmi.... de most dilemmába vagyok
2010. jún. 28. 18:56
 18/22 anonim ***** válasza:

Én másfél éve szedem. Elmúltak a pattanásaim, lecsökkent a menzeszem, nem görcsölök, nem híztam, a szexet pedig jobban kívánom mint valaha, így érzem magam teljes biztonságban. :)

Teljesen emberfüggő egy fog.gátló. Lényeg, h TÖRTÉNJEN előtte vérvétel, és vizsgáltasd ki azt is, van-e rendesen peteérésed. Ha esetleg nem válik be ez a fajta, sok a mellékhatása, vagy magasabb hormontartalmúra van szükséged, vagy egy alacsonyabbra.

2010. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam már neked korábban, hogy ha lesz még mellékhatás, majd még beszámolok. Júniusban kezdtem szedni, vagyis 3 hónapja. Most fogyott el a 3 havi adag. Nos, engem szó szerint kicsinált ez a gyógyszer. 3 hónap alatt felszedtem majdnem 10 kilót, anélkül, hogy ész nélkül zabálnék vagy ellustultam volna. Nem eszek se többet se kevesebbet és ugyanúgy rohangászok ide-oda egész nap. Ez az egyik. A másik, a 3 napja tartó migrénes roham, na nem az a pár óra alatt múló fejfájás, ami elmúlik, ha bekapsz egy aszpirint, hanem munkaképtelenné tett olyan fejgörcsöt kaptam. Nem bírtam se enni rendesen se aludni a fájdalmaktól, sima fejfájás csillapítókra alig reagál. Van orvos a családban, ő mondta, hogy ezt mindenképpen jelentenem kell a nőgyógyászomnak, úgyhogy ma megyek is hozzá és majd meglátjuk mi lesz. De én ezt a gyógyszert nagy ívben szeretném elkerülni, mert engem ez tényleg legyilkol, nem engedhetek meg magamnak ilyen 72 órás fájdalomrohamot, mert nem túloztam, mikor azt írtam, hogy munkaképtelenné tett. Amúgy gyógyszerekkel foglalkozik ez az orvosrokonom és azt mondta, hogy ez egy szar gyógyszer, ennél még a régi fajták is jobbak.

2010. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen.....hát most nagyon meg ilyesztettél...igaz én még nem szedtem, majd most fogom elkezdeni menstruációnál (mivel kiisebb-nagyobb bajok voltak) és az az igazság hogy nem tudom hogy merjem-e szedni.....
2010. szept. 6. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!