Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megmostam az arcom egyszeru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alali kérdése:

Megmostam az arcom egyszeru szappannal miutan spermás volt, beletörültem egy törölközőbe. Aztan a kezem es alulrol is megmosakodtam antibakis zappannal, de veletlen megtöröltem magam azzal a törölközővel amiben az arcomat is. Teherbe eshetek tőle?

Figyelt kérdés
Maradharott sperma a tòrölközőn, ha csak ugy gyorsan szappannal leöblítettem az arcom?
2018. dec. 30. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos igen sőtt biztos hogy terhes vagy

Legközelebb nyeld le

2018. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? Hogy lennél már terhes ettől??? A sperma nem marad életben a levegőn.
2018. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"A lali nevű felhasználó "! valoszinüleg már holnap szülni fogsz.
2018. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne máááár!!!! :( Tényleg életben tudsz maradni ennyi ésszel????
2018. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy jobb vagy bal kézzel történt az eset.
2018. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2018. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A spermiumokat az ondófolyadék táplálja, tartja életben. Ha lemosod, megszárítod, elpusztulnak. Egyébként a terhességhez a méhszájadhoz kell hogy kerüljenek, a puncidról nem juthatnak be.
2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tökös volt a kandúrod, akkor a spermája még a levegőn is életképes marad. Főleg, ha g***láda. 😂
2018. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!