Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e várandós a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e várandós a barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom egy hónapja szedi a Jangee 3/0,02-es fogamzásgátló tablettát. Most kezdte a második hónapot, viszont véletlenül kihagyta az első szemet (így 7 tablettamentes nap helyet nyolcat tartott). Kedden délelőtt 10-kor kellett volna bevennie az elsőt a hónapban, de nem tette meg, csak a szerdait (szerda délelőtt 10-kor). Szerdán szeretkeztünk este és benne mentem el. Utána vette észre, hogy a keddit nem vette be, azonnal pótolta (kb szerda este 9-kor). Másnap (csütörtökön) elmentünk nőgyógyászhoz, hogy kell-e sürgősségi fogamzásgátló tabletta, hiszen a Jangee betegtájékoztató szerint, ha 12 óránál többet késik (most 24-et késett), akkor a következő hét napban kiegészítő fogamzásgátlás kell (gumi), de ez ugye elmaradt. Két helyen is voltunk és mindkét orvos azt mondta, hogy nem kell sürgősségi fogamzásgátló, de én elég szkeptikus vagyok. Valakinek van hasonló tapasztalata? Válaszokat előre is köszönöm!


2019. jan. 3. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj :) ha orvosok megnyugtatnak, nem kell :)
2019. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjak h nem akk nem
2019. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!