Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom rá akar beszélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rá akar beszélni a fogamzásgátlóra de én nem szeretném?

Figyelt kérdés

A barátom az elejétől kezdve mondja hogy nagyon rossz a gumi és mondta párszor hog van hogy a gumi miatt nem élvezi a szexet. Mostanában már nem is akar velem lefeküdni, próbálja gumi nélkül elkezdeni, és mikor leállítom hogy rakjuk fel a gumit megsértődik. Én nem akarok kockáztatni, még akkor sem ha egy pillanatig tartana csak a gumi nélküli része az aktusnak hiszen bármikor megeshet hogy teherbe esek. A barátom minden áron rá akar venni a fogamzásgátlóra és állandóan megsértődik ha hozom a gumit.

Én nem szeretnék hormont szedni, és sok esetben nem is tesz jót ez a fajta hormonbevitel, még akkor sem, ha már egyre kevesebb hormont tartalmaznak..

Tényleg ennyire rossz a szex gumival egy fiúnak?

Milyen megoldást keressek?


2019. jan. 4. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem ennyire rossz a barátod egy kicsit finnyás
2019. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként eléggé önző dolog hogy azért a kis extra jó érzésért nem érdekli a te döntésed hogy nem akarod az egészséged külső anyagokkal befolyásolni.
2019. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a baratod némileg önző.
2019. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Először is azt szögezzük le, hogyha rossz neki óvszerben, akkor lehet nem megfelelőt használ, és esetleg túl szoros. Rengetegféle létezik belőle, mást kellene akkor kipróbálni. Olyan nincs, hogy ne legyen valaki számára megoldás.


Azért ennyire nem egyszerű a teherbe esés, hogy beteszi egy pillanatra és már terhes is vagy, de abban igazad van, hogy nem szabad felelőtlennek lenni és sokkal jobb odafigyelni a dolgokra, mint utólag aggódni.


Igazad van, ha nem szeretnéd akkor ne is szedd, főleg ne azért, mert a barátod erőlteti és nagyon bunkó/tapló dolog, ha nem éri meg ezt. Ugyanakkor ez egy olyan dolog ami mindenkire máshogy hat és lehet egyáltalán nem éreznél mellékhatásokat, ha a számodra megfelelőt szeded.


Egyáltalán nem rossz a szex gumival és aki azt mondja, hogy igen az vagy hazudik vagy pedig nem megfelelő óvszert használ.

2019. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad rábeszélni! Mondd el, hogy te nem akarsz szedni és kész. Semmi okod arra, hogy befolyásold a szervezeted ilyen szerekkel csak azért, mert ő a saját élvezetét helyezi előtérbe.
2019. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) a méret egyébként pontosan jó, mert eredetileg durexet használtunk de az kicsi volt és most direkt keresett olyat ami meretben pont illeszkedik rá
2019. jan. 4. 21:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem enged magad rábeszélni.

Ha már lefeküdni sem akar veled, akkor ott bajok vannak. Oke, hogy nem olyan jó neki gumiban, mint nélküle. De még mindig jobb, mint ha nincs is szex, nem?! Tehát, nem értem őt.

2019. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad rábeszélni, az nem az nem. Amúgy sem egy örök állapot a gyógyszerszedés, hisz előfordulhat betegség(hányás hasmenés vagy antibiotikumos kezelés kell), gyógyszerkihagyás amikor kell a gumi legalább egy hétig, de egyszer az embernek abba is kell hagynia, főleg ha nem válik be akkor előbb mint akarta. Sőt még gyerekvállaláskor is javasolt 1-2 ciklust várni az abbahagyás után vagy pl amíg helyre nem jön a hormonrendszer, addig pedig védekezni kell valamivel.

Az én párom kifejezetten mondta mikor előjöttek a mellékhatások hogy hagyjam is a fenébe, az óvszerben is szex a szex és ha jó akkor nem venni észre! :)

2019. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem rossz gumival, bár én néha lekókadok benne. Viszont gumi nélkül 100× jobb. Ezt a csajok nem nagyon veszik észre, de a férfiak igen.


Szerintem sem kellene hormonnal tömnöd magad. A gumizáson, és a hormontablettán kívül még rengeteg féle fogamzásgátlási módszer van! Konzultálj a nőgyógyászoddal, mert mi hiába javaslunk bármit is, nem hallgatsz ránk.

2019. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es, én úgy tudom minden fogamzásgátló módszer az óvszeren és az elköttetésen kívül hormonális alapú, mint pl. a gyűrű, spirál is. Vagy esetleg te tudsz olyat ami nem? Elég sokat nézegettem de ilyent nem találtam:((
2019. jan. 4. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!