Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak 7 napig szedtem a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 7 napig szedtem a fogamzásgátlót (előtte soha) aztán abbahagytam,mert tök rosszul lettem tőle. Hormonzavar, candida? Miért fáj?

Figyelt kérdés
Ez volt 2 hete. Létezhet hogy ettől fáj és viszket a mellem?Nemrég kezdődött. Terhes nem vagyok. Ha tényleg megkavartam magam, mikorra várható hogy visszaáll a rendszer? Valamint candida okozhatja? Mert azt is olvastam hogy az is meg tudja kavarni a hormonháztartást,és nagy valószínűséggel candidám van.
2008. nov. 7. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy jandidád lenne.Akkor nem a mlled viszketne hanem a nemi szerved és sok sárgás folyásod lenne.A Candida nem kívül a börön élősködik hanem a nedves nyálkahártyán telepszik meg és szaporodik.Attól hogy fáj érzékeny a melled lehet attól van hogy hamarosan mefgjön olyankor nekem is érzékeny szokott lenni.De szerintem látogass meg egy nődokit.
2008. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba a fogamzásgátló szedését? Ha nem szedted végig a levelet,akkor cudarul felboríthatja a hormonháztartást,egyébként szerintem nem kellene,hogy gond legyen,bár lehet,hogy ez normális,ahogy visszaáll normális kerékvágásba a dolog. Ha nemi szerveddel nincs gond,akkor a melleidre figyelj. Ha még fiatalabb vagy,akkor fájhat a mell a növésétől is.
2008. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez igy szerintem felelőtlenség volt. beszélj nőgyógyásszal. nekem megmondta h ne próbálkozzak magam az abbahgyásával anélkül h ne konzultálnék előtte vele, mert minden szervezet máshogy reagál. candidától meg nem a mell viszket.
2008. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most így visszaolvasva kis naív lánykának tűnhettem :) Nem is fejtettem ki rendesen. Szóval már egy ideje járok nődokihoz mert kezdődtek nyár végén folyásos,viszketős tüneteim.Aztán szépen fejlődött ki az alhasi fájdalom,amit most már elég elviselhetetlen, mellé párosult hasi puffadás és fájdalom is... Az emésztésem sose volt rendben, pont mielőtt jelentkeztek volna ezek a tünetek, egy hetes kemény antibiotikum kúrám volt egy Helicobacter miatt...A fejmosást megkaptam a dokitól amiért nem szedtem végig az első levelet :) De rájöttem hogy inkább nem tenném még jobban tönkre az emésztőrendszerem,meg magát a szervezetemet. Az abbahagyás tényleg hülyeség volt :S Akkor sikerült felborítanom úgy a hormonháztartást,amiért fáj a mellem és viszket?...megyek jövőhéten vissza a dokihoz (amúgy gombaírtó gyógyszert írt fel,és szénhidrát diétát javasolt... szóval szerintem ő is sejti hogy candida..) Nah jólvan, köszönöm a válaszokat! :)
2008. nov. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!