Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezéssel is lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezéssel is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal március óta aktív szexuális életet élek. Eddig semmi probléma nem volt, de most késik a menstruációm. Óvszert használtunk, csak 1x nem védekeztünk de akkor kb fél percig tartott, mert nem mertük tovább, valamint én szedtem a bőrömre egy gyógyszert, amit egy hónapja abbahagytam. A neve Sotret. Lehet ez az oka?
2010. jún. 29. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell felelőtlenül bedugni védekezés nélkül?Akkor szedj fogamzásgátlót!Abbóla fél percből is volt már vkinek babája!(előváladék)

De sztem megúsztad, de ne csináljatok ilyet, amúgy meg bármitől késhet..

2010. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem sincs gond, de legközelebb fél percig se csináljátok gumi nélkül!
2010. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha árvíz ellen védekezel homokzsákokkal, akkor simán.

2010. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Sotret tájékoztatójában le van írva hogy előtte és után hatékony fogamzásgátló módszert kell alkalmazni!!

Nem véd a terhesség ellen az a gyógyszer.

Ha mégis terhes lesz vki elvetetik vele általában mert a hatóanyag egy méreg a magzatra nézve... azért megzatkárosító :S

Ezt szerencsére megúsztad, de attól még bármi lehet a terhességgel kapcsolatba...

Saját tapasztalat hogy nem is érzi a barátom az előváladékot... (én fogamzásgátlót szedek) van amikor csak hevesebben csókolózunk és neki akkor is van...

ezért nem védekezés a megszakítás...

tesztelj!! ha negatív legalább 2teszted és még mindig nem jön meg akk orvos!!

2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire felelőtlen vagy meg is érdemelnéd, hogy terhes legyél.
2010. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A felelőtlenség az lenne ha megszakítással történt volna! Ti azt hiszitek h az a fél perc az már a legvégén volt. De nem, még a közelében sem! Én sokkal jobban félek attól, h véletlen kiszakadt a gumi!
2010. jún. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!