Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A prostituáltak szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak szednek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Azért amennyi embert fogadnak, elég nagy esélye van egyszer egy gumi szakadásnak. Vajon szednek fogamzásgátlót, hogy ezt a problémát kiküszöböljék?

2019. jan. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik szed,van amelyik nem szed.
2019. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha van egy kis esze akkor nemi betegségek elkerülése végett hasznosabb a gumi. Egyébként az ilyen út szélén álldogáló, munkába belekényszerített nők nagy részétől elveszik a pénzt, és nem hiszem, hogy lenne pénzük minden hónapban kiváltani a fogamzásgátlót.
2019. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én főleg inkább a rosszlányokos lányokra gondolok itt
2019. jan. 11. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd ki szed fogamzásgátlót. Valaki nem, valaki igen és mások meg egyéb védekezést használnak pl. spirál, injekció...
2019. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek 2 lányt a rosszlányokról, ők nem szednek fogamzásgátlót. De egyébként kaptak már el nemi betegséget is gumiban. Úgyhogy kellemes időtöltést kívánok a rosszlányokkal :)
2019. jan. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedek. Spirált, és gumit használok.

Orálozni is csak gumiban, mert ott is el lehet kapni sok mindent.

Ha kezdő gyerekkel vagyok, sokszor két gumit húzok rá. Hogy később élvezzen el. De volt olyan hogy már akkor elélvezett, amikor a gumit húztam fel rá. Aranyos helyzet volt. És egy negyedóra múlva tettrekész volt megint.

2019. jan. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!