Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet: a barátnőm kézzel megcsinálta nekem (igen kiv.rte), majd a kezére kerülő spermát zsebkendővel letöröltem. Ezután kiment a fürdőszobába és szappanos vízzel kezet mosott, én is kezet mostam szintén szappanos vízzel. Ezután pisilt és ugye kitörölte ott... Emiatt aggódtam egy kicsit, de tudom, hogy gyakorlatilag lehetetlen az esélye.


Ez mind szép és jó, csak a telefonos mensinaptára szerint telibe találhattuk az ovuláció kellős közepét.


Nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, révén 0 az esély a teherbeesésre nem?


A mensije viszont a következőképpen jött meg: kevés barnás színű vér, nem is folyamatosan, volt, hogy nem volt a tamponon semmi. Ekkor kicsit elkezdtem aggódni. Ilyen még soha nem volt neki.


Kb most lenne megint esedékes, de egyelőre semmi.


Főleg lányok: lehet-e ez terhesség jele? Nektek volt-e már hasonló barnás vérzésetek? Ha igen, azt szerintetek mi okozta?



2019. jan. 12. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem volt vedekezes nelkuli huvelyi aktus, akkor hogy lenne terhes?
2019. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikoljatok már! Nem terhes.
2019. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert bioszon is úgy tanultuk, hogy elég a hüvely területére spermiumot juttatni. Plusz az előváladék is tartalmazhat.
2019. jan. 12. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De azt mondtad hogy megmosta a sajat kezet mielott pisilni ment ?! Szex nelkul nem lesz terhes amugy sem
2019. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor mi az a barnás dolog? Semmi görcs mellette, vagy ilyesmi
2019. jan. 12. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
gondolkodjatok!
2019. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
max gondterhes.... Jézusom, te se dugj még, könyörgöm, még baj lesz
2019. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem terhes.

Barnázás nekem is szokott lenni mensi elött 1-2 nappal.

2019. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Megdughatta más is akitől terhes lett.

De az is lehet, hogy amikor elment kezet mosni, felnyomkodta magának.

Gazdag családból származol? ;)

2019. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert bioszon is úgy tanultuk, hogy elég a hüvely területére spermiumot juttatni.


Majdnem jól emlékszel. A hüvely a testen belül van, szóval ha te annak a területére akarsz juttatni, ahhoz bele kell dörrenteni. Kisajak kenéstől meg nem fog teherbe esni. Pláne nem kézmosás után.

2019. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!