Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáciom 7-ik napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáciom 7-ik napján voltam együtt a párommal meg volt nagyon kis rózsaszíes folyásom lehetek terhes? Általában 7-8 napig eltart míg teljesen elmúlik viszont most még volt 2 nap enyhe rózsaszín folyásom

Figyelt kérdés
Kb.3-4 napja enyhén fáj a hasam és a fejem lassan egy napja viszont lehet peteérés azt is olvastam melyik a lehetségesebb a peteérés vagy a terhesség?

2019. jan. 6. 13:59
 1/8 anonim válasza:
védekeztetek?
2019. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem de nem ment el a parom
2019. jan. 6. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Mért nem lehet védekezni? Mért kell kockáztatni??

Utána meg megy a parázás, hogy terhes lehetsz-e. Az esély mindig nagyobb annál mintha védekeztetek volna.

De kérdező tudsz arra válaszolni, hogy miért nem védekeztetek?

2019. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudok válaszolni mert nagyon beindultunk és nem volt nálunk
2019. jan. 7. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt már ilyen, és mégsem kockáztattunk. És hidd el nagyon kívántuk egymást. :)

Igen lehetsz terhes.

2019. jan. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És nagy az esély rá vagy inkább kevesebb?
2019. jan. 8. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De más se tudhatja. Az esély megvan rá. Én azt javaslom többet ilyet ne tegyetek. Ha szeretitek egymást és fontos nektek a másik jövője, akkor ne legyetek ennyire felelőtlenek.

Az előváladékban is lehet életképes sperma. Megvan rá az esély. Nálunk amikor kiszakadt a gumi a barátom nem ment el, viszont bevettem esemény utáni tablettát. Valahogy én is s menstruációm után voltam a párommal. Mivel egyik ismerősömnek becsúszott és abortuszra kellett mennie, nem akartam kockáztatni.

Megérte kérdező az, hogy elvesztettétek a fejetek?

2019. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem de még nem vettem tesztet és félek hogy mi a helyzet mert alól két oldalba nyilal a hasam
2019. jan. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!