Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Teszteljek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Teszteljek, van értelme?

Figyelt kérdés
Iamna fogamzásgátlót szedek 2 hónapja,most vagyok a 7 napos szünetem 3.napján és még nem jött meg.Kicsit félek.

2019. jan. 14. 22:12
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem hiszem, hogy lehetsz terhes. Nekem van a 4.-5.napon jön meg, de halottam akinek akkor jött meg mikor megint el kellett kezdeni szedni

Ne izgulj rá mert annál rosszabb.🙃

2019. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 7 napos szünet akárhányadik napján is jelentkezhet a megvonásos vérzés.
2019. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted akkor szinte kizárt. A 7 napos szünet alatt bármikor normális ha megjön. Általában minden hónapban ugyanazon a napon, de az első hónapokban még nem szokott hozzá a szervezeted, tehát az is normális, ha össze-vissza. Ha letelt a 7 napos szünet és nem jött meg, aznap reggeli első vizeletből tesztelj, amikor bevennéd az első tablettát.
2019. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!