Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon tabletta mellékhatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon tabletta mellékhatásai? Mikortól jelentkezhetnek? Mi lehet baj? És honnan fogom tudni, h nem ez a gyógyszer az ideális számomra?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a tablettát nemrég és érdekelne néhány kérdésre a válasz. jah és még az is érdekelne, hogy az lehet e baj h mióta szedem a 2. szem bevétele óta alig alig van étvágyam? mégcsak 2napja tart, de nem voltam benne biztos h nem-e lehet baj vagy vmi. nem vok rosszul a kevés evéstől, de kiváncsi lennék h ti mit mondtok. Előre is köszi a válaszokat!!
2008. nov. 7. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem mindenkire máshogy hat...

Én csak annyit tudok mondani, hogy nekem nagyon nem vált be, én 2 hónap alatt felszedtem tőle 5 kilót, mert növelte az étvágyamat! A következő hónapban pedig elkezdett hullani a hajam!

Na ennyit erről! :S Azóta nem szedek tablettát és gumizunk a párommal...

2008. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az étvágytalanságra igazából annyit tudsz tenni hogy kezdj el szedni c-vitamint így megnő az étvágyad és nem fogsz tőle lefogyni :)de amúgy meg érdemes megvárni 3 hónapot hacsak nem nagyon nagy a baj mert az első 3 hónap nekem is kritikus volt azóta semmi bajom mert már hozzá szokott a szervezetem :)
2008. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mercilont szedtem én is, csak aztán áttértem másra, mert a dokim szerint nem bírta a májam. 3 hónapig szedtem, az első hónapban csökkent a libidóm, másodikban semmi nem volt, harmadik hónapban meg majdnem az összes tünet jelentkezett rajtam ami nem normális. Erősebb görcsök, ingerültség, hüvelyfolyás, mellfeszülés stb.. De egyénfüggő, mindenkire máshogy hat
2008. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én két évig szedtem, és szépen lassan csökkent a libidóm. A végén már alig szeretkeztünk, aztán rájöttem, hogy ettől van. Azóta mást szedek.

Egy barátnőm is ezt kapta, nem is szedte végig az első levelet, mert nem akart elmúlni a vérzése.

Amúgy észre fogod venni, ha nem neked való a bogyó. Az a baj, hogy nem vizsgálják meg az embert alaposan, mielőtt felírnák.

2008. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem bevált, lassan 1 éve szedem. Libidó csökkenés nekem fél év körül jelentkezett,de utána el is múlt. Mindenkinél mások a mellékhatások. ja és én az első pár hónapban nem híztam tőle,hanem fogytam pár kilót.
2008. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előszöris köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Örülök neki, hogy ennyi jót írtok róla.. nekem igazándiból mióta szedem (holnap 1hete) alig van étvágyam, elég durva hangulatváltozásaim vannak, + a mellfeszülés amit eddig észrevettem.. (jah hát meg h elég furin votl meg..:S) deh az étvágytalanság nemtom úgy igazándiból h ettől lehetett-e..merthát még azért nagyon az elején járok.. szal enmtom úgy igazán h mi mitől lehet.. deh rem jó lesz ez a gyógyszer, hamar megszokja a szervezetem meg minden és nem lesz veel gáz. köszi még1x a válaszokat!
2008. nov. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!