Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? Most tartok a 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Most tartok a 7 napos szünet 2. napjánál, de még nem jelentkezett megvonásos vérzés.

Figyelt kérdés
Életem első levél fogamzásgátlóján vagyok túl. A tájékoztatón az állt, hogy ha a menzesz első napján kezdem el szedni, akkor védve vagyok egyből, de ha a 2-5. napon akkor az első hétben kell kiegészítő védekezés. Én az első naptól szedtem, de csak a 19. szem után voltam együtt barátommal egyéb védekezés nélkül. Nem hagytam ki egy szemet sem, mindig pontosan bevettem, nem hánytam, hasmenésem sem volt. Picit mégis aggódom. Normális ha mondjuk az első hónapban nem jelentkezik?
2019. jan. 24. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább vártam volna vele 1 hónapot. Egyébként igen, normális. Nekem is van hogy 3.-4. napra jön meg a vérzésem, pedig már nem ez az első levél. Viszont annak ellenére ott a kockázata a teherbeesésnek, mint minden egyes fogamzásgátlási módszernél.
2019. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nincs 100%-os védekezési módszer, kivéve az ha nem szexelsz. Viszont átolvastam 200-szor a tájékoztatót és percre pontosan vettem be mindig a bogyókat. Lehet, hogy csak túlstresszelem a dolgokat. De köszönöm válaszod.
2019. jan. 24. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, nekem mindig a szünet 3.ejszaka jött meg:)
2019. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene már a második napon megjönnie? Azért általában kell egy kis idő, mire annyira lecsökken a hormonszint, hogy megjön a vérzés. A tájékoztató is azt írja, hogy a szünetben VALAMIKOR kellene megjönnie.

Én mindig szerdán veszem be az utolsót, de csak vasárnap este/hétfő hajnalban jön meg.

2019. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam.:)
2019. jan. 25. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!