Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódhatok hogy még nem estem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódhatok hogy még nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
4 eve megszakitasos módszerrel védekezünk. Azt hallottam hogy 4 év alatt ha még nem estem teherbe akkor lehet hogy nem is lehet. Valaki tapasztalat? Van itt olyan aki ki hosszú évekig így "vedekezett" és utána amikor már szeretett volna teherbe esett?
2019. jan. 25. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha egyszer védekeztek, miért esnél teherbe? Ha meg gyereket akartok miért védekeztek?

A megszakításos módszer tényleg nem olyan biztonságos, de ha a férfi időben kiveszi, akkor gyakorlatilag elég kevés a teherbeesés esélye.

2019. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Több helyről hallottam hogy annak isbkicsi az esélye h 4 év alatt egyszer sem termekényülök meg az elovaladektol

Ezért kezdtem el aggódni emiatt.

2019. jan. 25. 08:27
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Az előváladékban legtöbbször csak akkor van sperma, ha egyszer már volt ejakuláció és a párod nem pisilt utána, hanem volt egy második menet is, olyankor az első élvezésből maradhat egy kis maradék ami előváladékkal kiürül.

Egyébként nem igazán szokott életképes sperma lenni az előváladékban.

2019. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért van olyan sok nem tervezett terhesség? A férfi elmegy a nőben és azt hiszik úgyse lesz baba?
2019. jan. 25. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ehhez a módszerhez ismernie kell a férfinek önmagát, tudnia kell meddig bírja és mikor kell megszakítania az aktust. Ez elég nehéz, és akik így védekeznek és teherbeesik a nő ott valószínűleg nem volt időben a megszakítás, szóval beleélvezett teljesen vagy egy része belement mielőtt még kivette volna.
2019. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Na meg nem csak megszakításnál lehet nem tervezett terhesség, hanem mindegyik módszernél megeshet. Fogamzásgátló mellett még gyakoribb, mert nem szedik rendesen vagy nem tudják hogy a gyógyszerek vagy betegségek gyengítik, megszüntetik a hatását.
2019. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen egyetértek a 78%-os válaszolóval.
2019. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Párommal 8 évig megszakítással védekeztünk,mikor már babát akartunk,az első alkalommal teherbe estem :)
2019. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
2 baràtnőmnek is több mint 10 éve van kapcsolata, megszakítàssal csinàltàk 7 és 9 évig. Mikor babàt akartak 2- és 4 hónap utàn mindkettő terhes lett. Nekünk is működik 9. éve, igaz, néha védekezünk pharmatexxel ha bennem akar maradni a férjem. Sose történt eddig baleset, nem lettem terhes.
2019. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak baromi nagy mákja volt, ennyi az egész.

Első! A megszakítás NEM védekezés, tehát nem védekeznek, hanem orosz ruletteznek.


Előző, kérlek írd be a keresőbe, hogy Pharmatex-babák, és csodálkozz el, hogy mennyire biztonságos ez a módszer!


Kérdező! Ne másokból indulj ki ilyen esetben! Ha nálatok gáz van, akkor oly mindegy, hogy másnál működött-e a töltény élesben. Az is lehet, hogy te nem vagy annyira termékeny típus, vagy tényleg szimplán szerencséd van, de a helyedben én váltanék valmilyen valódi védekezési módszerre, ha még nem akarsz gyereket!

2019. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!