Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik hogy megakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy megakadt a fogamzásgátló tabi a nyelőcsőmben?

Figyelt kérdés
a nyelvemre hatra ratettem az ici pici tabit es ittam ra vizet gyors es lement de olyan eryesem van amr lassan 1,5 oraja mintha megakadt volna es nem ment le,,pedig ez logikatla mert nagyon pici tuti hogy lement cska mesertettem a torkom vagy fene se tudja..ittam ra sok vizet is de meg mindig mintha fajna picit.meg amugy is a torok az belul nedves es a tabletta elolvas feloldodik es gyomorba kerul ugye????

2019. jan. 26. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs gond
2019. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Sokadik h#lye kérdésed. Már fáj, ne haragudj. :(


Szerintem az összes fog. gátló ugyanakkora, akkor pedig ennyit nem szenvedhetsz a beszedéssel.


Ha nem megy van más mód...

2019. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt hogy hány napja szeded a lindettét. Holnap is írsz valami hülye tabikás kérdést?
2019. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!