Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A zöld tea csökkenti a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zöld tea csökkenti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Ma jutott eszembe,hogy a munkahelyen reggelente egy pohár zöld teát meg szoktam inni. Ez mennyire befolyásolja a fogamzásgátló hatását? Hetek óta iszom ezt a teát napi egyszer hétköznap :( Most nagyon félek...

Tájékoztatóban nem találtam erről semmit sajnos.


2019. jan. 27. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok róla,hogy befolyásolná bár vannak olyan gyógyhatású termékek,amik csökkentik a tabletta hatását.Nézz utána a neten vagy kérdezd meg a nőgyógyászodat.
2019. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

A legelső találat a google-ben..:


[link]

2019. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A google-nak nem nagyon hiszek. Ráadásul ami itt lett linkelve, ott az orvos azt válaszolja, hogy "elvileg nem befolyásolja"?? Elvileg?? Nekem ez kevés, úgyhogy többet érek azzal ha itt valaki saját tapasztalatot ír. Ezért tettem fel itt a kérdést.

Majd ha megyek nőgyógyászhoz, megkérdezem. De az meg nem most lesz.

2019. jan. 27. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Annyira nem aggódhatsz miatta ha nem mész el nődokihoz,hanem gyakorin kérdezgeted az embereket,akik ugye nem értenek teljesen hozzá.
2019. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Márciusban lesz esedékes az éves rákszűrésem, majd akkor megkérdezem, a teát meg hanyagolom addig.

Egy kérdés miatt nem fogok kiadni 10 ezer Ft-ot ne haragudj.

Egyébként neked is felesleges volt ide írnod,mivel egyàltalán nem tudtál a kérdésre válaszolni. De gondolom örömöt okozott neked az okoskodás.


Ha valakinek van a kiírt kérdésben szereplő dologgal kapcsolatban van tapasztalata, az írjon már! Akik kötekedni akarnak, írjanak maguknak saját kérdést, és ne másokét barmolják szét! Köszönöm!

2019. jan. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!