Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, hogy kérnétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy kérnétek meg a partneretek, hogy fizesse ki?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek jó ideje, de eddig párkapcsolatban voltam és a volt barátom fizette. Most egy szexkapcsolatnál komolyabb, de párkapcsolatnak nem nevezhető dologban vagyok egy másik fiúval.

Mondtam neki, hogy nem venném meg, ha nem szexelnénk rendszeresen, mert nem éri meg, stb., de nem ajánlotta fel, hogy fizeti, pedig az elején mondta, hogy örül, hogy szedem, nyugodtabb így, mint gumival.

Én tényleg nem akarom megvenni, mert most nincs szükségem felesleges kiadásokra.

Egyébként mostmár az idő is szorít, a héten kellene újra elkezdenem.


2019. febr. 4. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Én fizetném ha lenne ilyen kapcsolatom.
2019. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

"nyugodtabb így, mint gumival" :D Ez jó, nem nyugodtabb, csak így jobb neki.

Mondjuk én azt vallom, hogy ez mindkét fél érdeke, szóval közösen a legigazságosabb, de nyilván ha valaki szorultabb helyzetbe van, akkor ez változik.

Szerintem egyszerűen csak mond meg neki, hogy te ezt most nem tudod finanszírozni, ezek után vagy segít vele, vagy veszi a gumit, ha szexelni akar.

2019. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Akkor mond meg neki.Hogy a fogamzásgátlót abbahagytad.S mehet gumit venni.

A fogamzásgátlót egyszer kell megvenni ami kb 3000 ft.

Van olcsóbb,és drágább is.

Az óvszer árak meg darabszámtól függenek.

Mond meg neki hogy nem finanszírozod az ő örömét.

2019. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A szex nem a férfi öröme, hanem kettőjüké. Ráadásul nem is komoly a kapcsolat. Ha nem akarja a kérdező fizetni, ne szedje. Használjanak óvszert. Ez most kb úgy jön le, mintha csak szívességet tenne a partnerének azzal, hogy védekezik.
2019. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kifizetném a lánynak.
2019. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nekem nem éri meg most gyógyszert szedni anyagilag, kérlek vagy fizesd ki legalább a felét, vagy védekezzünk óvszerrel".

Ezen mi olyan bonyolult? Az más kérdés, hogy nekem eszembe nem jutna egy szexkapcsolatban gumi nélkül:D

2019. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!