Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlo tabi? :O válaszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlo tabi? :O válaszokat várom

Figyelt kérdés
Nah megyek feliratni ma :S de Szűz vok csak van pasim akivel 1-2 honaop mulva leszeretnék fekudni ...de mmég szüz vok a nőgyogyász megvizsgálhat ettől fogva ?:O
2010. júl. 1. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,megvizsgál,de előtte szólj,hogy még szűz vagy. Ha lelkiismeretes orvos,a lehető legjobb gyógyszert írja majd fel. Nagyon sokféle létezik,ő tudja,hogy neked melyik való. Én 3 félét szedtem,a doki változtatta őket,hogy mindig a legmegfelelőbbet szedjem. Bízz benne.
2010. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak félek :S Mert rossz bele gondolni =( h egy imseretlen ember :S
2010. júl. 1. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg fog vizsgálni. De nyugi, egyáltalán nem vészes a dolog.
2010. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. júl. 1. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért szólj,hogy szűz vagy,mert akkor még finomabban fog megvizsgálni. Igen elég kiszolgáltatott dolog ott feküdni az orvos előtt,de az egészséged ennyit megér. Én szoktam magammal vinni egy hosszú felsőt,hogy ne deréktől lefelé meztelenül kelljen kimennem a vetkőzőből.
2010. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szűzen nem biztos, hogy megvizsgál, ha meg igen, akkor végbélen keresztül szokták a szűz lányokat. engem nem vizsgált meg akkor, mikor felírta, csak annyit kért, hogy majd menjek rákszűrésre, ha már pár alkalommal együtt voltam a barátommal, mert utána kevésbé kellemetlen a vizsgálat, mint szűzen.
2010. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!