Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hónapja aabbahagytam a fogamzásgátló tablettát, jó 3 hónapja. Először megjött rendesen 28 napra, aztán 23ra. Most már jó ideje késik. Lehetséges kimarad? Múlt héten kedden úgy éreztem megjön (szokásosan derekam leszakad, ennék és ennék) még szerdán is fájt a derekam, de azóta se sehol semmi. Terhes nem lehetek, utoljára ünnepek között volt szex, azóta semmi, és utána meg is volt rendesen... valakinek volt ilyen?

2019. febr. 11. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez normális,akár másfél évbe is beletelhet mire szerencsétlen szervezeted újra a régi lesz és normálisan fog működni az indokolatlan hormonpótlás után,amit ki tudja mennyi ideig kapott,gondolom évekig.
2019. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem mondanám indokolatlannak, én legalább védekeztem és nem sorra szülöm a nem kívánt gyerekeket, vagy járok ab.ra... Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mivel azért a mai fog.gátlók már nem olyan magas hormontartalmúak, és szinte azonnal kiürülnek elvileg, ezért nem is szabad egy szemet se kihagyni...
2019. febr. 11. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell a duma.Látod,meg is van az eredménye az INDOKOLATLANUL szedett mesterséges hormonoknak.Azokra akkor van szükség,ha hormonhiánya van valakinek.

Létezik óvszer is,szóval van más alternatíva,neked is ott volt mint opció,de téged nem érdekelt az egészséged.

2019. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem lenézésre. Aazért ha valakinek van hosszabb, komolyabb kapcsolata, nem biztos, hogy végig gumival akar szeyelni, mivel az én véleményem szerint az nem olyan személyes. De szabad világ van, mindenkinek meg lehet a véleménye, te meg azt tartsd inkább magadba ;) köszönöm :)
2019. febr. 12. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most írtam ki egy hasonló kérdést, én is nem rég hagytam abba a fogazásgátlót és már a 2. hónap marad ki sajnos. Szóval igen, lehetséges. Azóta megjött? Remélem neked is mielőbb rendeződik!
2019. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mégnem jött meg. Már jó egy hete késik, bár attól függ, hogy honnan számolom... és semmi jele nincsen. Te miért hagytad abba és meddig szedted? :)
2019. febr. 15. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!