Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Három napja lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három napja lefeküdtem a barátommal. Az első két úgymond "lökésnél" nem volt rajta óvszer. Viszont az elmúlt éjszaka hánytam, minden ok nélkül. Nagy az esélye annak, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Tényleg kettő lökés volt összesen, aztán védekeztünk.
2008. máj. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet, gyakorlatilag nagyonnagyon kicsi az esélye. Szerintem nincs okod aggódni, a hányás inkább pszichoszomatikus tünet lehet...
2008. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszidásképp pedig mitagadás megérdemelnéd, de örülj ha most semmi nem lett mert az ilyen lökésekből lesz egy baba, aminek gondolom nem örülnél..am simán lehetsz terhes is
2008. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ilyen hamar nem jelentkeznek a terhesség tünetei...
2008. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is csökkenheti az esélyét,hogy hasmenésem is volt és nemcsak hányás, tehát lehet hogy tényleg elrontottam volna a gyomrom? de nem ettem semmi olyat...és köszönöm a kommentárokat.... a lebaszásokat meg már rég megkaptam...
2008. máj. 14. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus után két három hét még jelentkeznek a tünetek. Nagyon picike az esély, hogy az vagy.
2008. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok járatos a témában, de emlékszem, olvastam egyszer egy riportot egy hazai sztárral, aki már aznap este hányt és rosszul volt, amikor megtörtént a "dolog" a férjével, és aztán ki is derült, hogy terhes! Szóval, pár órával az esemény után rosszl volt, és ő utólag összekötötte a két dolgot...

Lehet, hogy a rosszullét ettől független volt (pl. ki tudja, aznap este mit evett), de mivel később kiderült, hogy terhes, így arra fogta...

Szerintem is nagyon kicsi az esély arra, hogy terhes legyél (azt azért nem ártana tudni, hol tart a ciklusod), de nem kizárt.

Menj el orvoshoz, de egyelőre semmiképpen se idegeskedj! Sztem minden rendben lesz :)

2008. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátod előtte úgymond "tiszta volt" akkor nagyon-nagyon kevés az esélye...de ha annyira aggódsz, írass 72-eset. De sztem felesleges.
2008. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!