Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex óvszerek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex óvszerek mennyire megbízhatóak, illetve érzésre hova sorolnátok egy tizes skálán?

Figyelt kérdés
Lehet szó bármely durex termékről, csak azoknak a válasza érdekel akik tapasztalatból beszélnek, okoskodókra és nagy képűekre nem vagyok kiváncsi, köszi!

2019. febr. 12. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Durex nekem eddig megbízható volt, a prostik valami mást szoktak adni de azok is bírják, a lényeg a jó felhelyezésen nyugszik.
2019. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rólam az ultra thin több alkalommal is leszakadt, egyszerűen szétfeszült az anyag és darabokban húztam ki. Viszont a real feel-el nem volt ilyen probléma.
2019. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen óvszer megbízható, csak helyesen kell felhelyezni. A durexnek meg nem véletlenül lett ekkora neve.
2019. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Mi mindig azt használtuk és tökéletesen bevàlt. Sosem mertünk a vékonyabb fajtából venni mert rohadtul félünk a gyerektől, ezért ez a pontozott, bordázott fajta maradt.

Nyilván nélküle sokkal jobban szeretjük mindketten (kipróbáltuk mikor bogyót kellett szedjek) De megéri az áldozat.

2019. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha meg kell sallerozni, de amúgy semmi baja nincs. :-))
2019. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bummer ***** válasza:

Az egyik legjobb, sokáig volt a kedvencem, viszont mivel kényelmetlen volt, kénytelen voltam áttérni egy másik márkára.

Minden igényre gyártanak és mind jó (bordázott, extra vékony, késleltetős, stb.) egyetlen hátrányuk, hogy egy méret felettre nem gyártanak.

2019. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiprobáltam már jo sok ovszert. Havernak ovszer e-shopja van, ugy hogy probálgattam. Nem tartom semmivel jobban a DUREX-et mint más ismertebb más márkát, mint pl. a SKYN, masculan, ESX stb máskákat.

Az ovszerek nemzetkozi eloirások alapján vannak gyártva, amit mindenkinek be kell tartani, és mindenki koteles tesztelni az ovszereit.

Sztem nyugodtan vehetsz más márkáju ovszert is, mint a DUREX. Kozgaszdászként mondom, hogy a Durex sikere foleg a jo marketingbol és reklámbol származik. Azért is a legdrágább, mert az a legismertebb.

Ha nagyon a biztonságra mész, akkor a fájtáját kell nézni, vegyél extra biztonságosat, azok vastagabbak. Természetes, hogy a vastagabb anyag jobban bírja.

Nekem a személyes kedvencem az osszes kozul a SKYN. Kényelmes, jol passzol, nagyon finom az anyag felulete, puhának tunik az anyag, és a legkevésbbé van szaga.

2019. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!