Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Barátommal vasárnap találkoztam és mivel még szűz vagyok és gyereket nem akarok ezért az anált választottam (első alkalom volt). Miután végeztunk megtöröltem magam és bugyit húztam.

1-2óra múlva mikor kikísértem a buszhoz éreztem, hogy még jön a fenekemből az ondó. Miután hazaértem elmentem wcre és eleg rendesen el volt már ázva a tisztasági betétem. Gyors kicseréltem pisiltem és megtöröltem magam. Ekkor még bele se gondoltam, hogy ennek vane kockázata csak hétfőn elkezdtem keresgélni és úgy írták páran több helyen,hogy lehetséges a terhesség. Azota teljesen kétségbe vagyok esve.

Kerestem több hasonló esetet, találtam is csak nem írták utólag, hogy végülis mi lett a vége.(fogamzásgátlót nem szedek és január 24.én volt meg a menzeszem)

Elmentem ma nőgyógyászhoz felírt nekem egy escapelle-t amit ahogy hazaértem be is vettem.

Hallottatok már olyat hogy ilyesmitől lett terhes valaki?



2019. febr. 12. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elmentel nogyogyaszhoz megkerdezhetted volna :D
2019. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg is kérdeztem csak nem tudott semmit se mondani rá. Kérdeztem hogy hallott-e már ilyesmi esetről vagy találkozott-e de azt mondta nem. Én viszont meg mindig nem vagyok nyugodt ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem mert mégiscsak több ember látja és a több emberből lehet valaki tud ilyet mondani. Az nyugtatna meg nyilván a legjobban hogyha sokan irnák, hogy volt hasonló velük de nem lettek terhesek.
2019. febr. 12. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Anàlt választottad, mert szűz vagy és nem akarsz gyereket???

Jesszus.

Mondjàtok, hogy ez nem igaz.

2019. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy, te szerencsétlen liba, csak abból lehet gyerek, ami a méhszájadnál landol. Alulról neem tudnak felmászni a spermiumok, és a levegőt se szeretik.
2019. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azert mondta a nőgyógyász is hogy benne van a pakliban ha bekerült a hüvelybe. De biztos csak akkor lehet terhes valaki ha a méhszájon landol :) köszönöm a lenéző értelmetlen oltásokat és szidásokat.
2019. febr. 12. 18:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat továbbra is várom!
2019. febr. 12. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem vagy terhes! De ha már eddig eljutottatok, szerintem szexeljetek normálisan, úgy értem hogy ne fenékbe dugja a fiúd a dolgát. Védekezzetek normálisan, óvszer vagy fogamzásgátló tabletta...
2019. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van esély a terhességre, nem is kicsi.
2019. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!