Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teszt ilyenkor mar mutathat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszt ilyenkor mar mutathat eredmenyt?

Figyelt kérdés

Sosem volt rendszeres a verzesem, de az utobbi idoben kulonosen rendszertelenne valt, legutobb 16 napos volt a ciklusom, azelott 35. Voltam nogyogyasznal aki beutalt vervetelre a kovetkezo verzesemkor. Jelenleg a ciklusom 33. napján tartok es meg nem jott meg, de ot nappal ezelott volt egy vedekezes nelkuli egyuttletem. Nem tudom, hogy most megint csak kesik a menzeszem vagy terhes lehetek-e. Ha veszek egy tesztet az már mutathat most eredmenyt? Ha igen akkor milyet erdemes venni?

Elore is koszonom a valaszokat.



2019. febr. 17. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
5 nap alatt meg nincs beagyazodas. Ha jol szamolom, ha mar 35 napos is volt a ciklusod, akkor is 1 het korul jarnal es meg ugy tudom akkor sem mutat a teszt pontos beagyazodast, mert ahhoz kell 2 het. Viszont 2 het utan tesztelhetsz, ami ha jol szamolom 42. ciklus napon lenne. Tehat Sajnos meg varnod kell, meg megjohet, mindenesetre beagyazodas elott szerintem nincs ertelme tesztelni. Meg kell varni minimum a 2 hetet, ha nem akarod megvarni a kovetkezo havi mensit, hogy meg jon-e es akkor tesztelni. Ugy gondolom a 42-43. napon tesztelhetsz. Ha addig nem jonne meg.
2019. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rendszertelen ciklus is bezavarhat egyebkent es nem tudom megvizsgalt-e nogyogyasz, mert ha nem tette, azert erdemes lenne. Mert ahogy irtam 5 nap alatt nincs beagyazodas, tehat nem garancia, hogy terhesseg miatt marad ki, ha csak nem 2 hettel vagy elobb is szeretkeztetek vedekezes nelkul, mert akkor viszont lehet terhesseg. Bar hallottam olyanrol, hogy terhesseg alatt is volt mensije, rendszerelen ciklussal. De hogy 5 nap alatt nincs beagyazodas az 100%.

En nem beszellek le a tesztrol attol fuggetlenul, megcsinalhatod akar holnaputan is az elso vizeletedbol, de nem garancia meg amennyiben te is nem azon kismamak koze tartoznal akiknek terhesseguk alatt vagy elejen meg meg jon aztan elmarad. De a vervetel mellett nogyogyaszati vizsgalat sem art, ha az meg nem volt.


#1 valaszolo voltam


33N

2019. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyancsak 1. Valaszolo vagyok.


Juteszembe a huvely ultrahang viszont pontosat 6 het utan mutat ki pontosat.


En ketszer voltam terhes, nekem mindketszer nem jott meg, igy konnyebb volt akar sejtenem is, pedig nekem sem egyformak a ciklusaim. Volt mar 24 napos is, de 25,26 es 28 napos, sot 32 napos is. Viszont az en helyzetem meroben mas volt mert abszolut nem jott meg. Elsonel paecsetelo verzesem volt csak, de csak keves aztan semmi, a masodiknal viszont meg az sem.


Egyebkent tunetek vannak? Mellek feszulese, erekenysege, faradtsag, hoemelkedes, suru vizelesi inger, farkasehseg vagy etvagytalansag, hangulatingadozas, faradtsagerzet, emesztesi zavar...... Barmi. Hasadalja gorcsol, szur? Mar persze akkor ha 2 hettel ezelott is egyutt voltatok vedekezes nelkul. Bar nem mindenesetben erzel tuneteket. En elsonel nem ereztem.

2019. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!