Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bnömmel szeretkeztünk megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnömmel szeretkeztünk megszakítással de a biztonság kedvéért raktunk be utána 2 hüvelytablettát! Szerintetek lehet így terhes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már elötte bement a sperma akk kb tök mind1 volt már a hüvelytabit betenni.igen lehet igy terhes
2010. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán vág le a péniszed és dugd fel magadnak. Ha nem vállalod a gyereknemzés kockázatát akkor mit keresel, miért játszol a nagyok játszóterén? Mielőtt bedugnád a lány vaginájába gondolj csak a következő dolgokra:

- Gyereknemzés

- Érdekházasság a gyerek miatt

- Válás

- Gyerektartás míg a gyerek fel nem nő

és még sorolhatnám. A kérdésre a válaszom hogy igen, lehet belőle még problémátok! ÜDV23F

2010. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kössz a kioktatást xd lehet meddő vagyok csak azért kiírtam xd gondolkodtam hogy elmegyek egy vizsgálatra hogy kiderülljön mi is a helyzet..
2010. júl. 1. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés. A hüvely tablettát pedig aktus ELŐTT kell használni, nem utána.

Máskor előbb gondolkodj, és aztán cselekedj.

Persze tudom, nem neked kell abortuszra menni, úgy azért annyira nem gáz...önző disznó.

2010. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelytabit előtte kell felrakni... így nem ér semmit.
2010. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
háát.. nem semmi.. jót röhögtem rajtad.. akár a fuckyeah-ra is mehetne.. utána betenni a huvelytablettat. :Dd
2010. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eső után köpönyeg?

Kamu kérdés amúgy.

2010. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!