Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Roxanelle fogamzásgátlót szedtem. Az orvosom azt mondta hogy tegnap este már ne vegyem be, mert pitvarfibrillációm van és trombózist okoz. Tegnap a placebo fehér tablettát kezdtem volna szedni. Szerintetek?

Együtt voltunk tegnap este a párommal, és megszakítás nélkül védekeztünk. Minden este bevettem a gyógyszert helyesen, kivéve tegnap, mert ugye nem szabad már szednem. Az lenne a kérdésem hogy így is lehetek e terhes? Igazából örülnénk a babának. :)

márc. 2. 10:03  Privát üzenet  

A válaszok
Tudod mi az a placebo tabletta?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 2. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen tudom. Nem tartalmaz hatóanyagot és azért van, hogy ne felejtsük el elkezdeni a következő levél szedését.

# 2/4Időpont márc. 2. 10:19 Privát üzenet

Tehát beszedted a 21 aktív tablettát,maj a szünet első napján együtt voltatok.Hogy jön ide a terhesség? :)

A szünet alatt is védve vagy.Ha nem kezdesz el új levelet,akkor eshetsz teherbe,de akkor sem a 7 nappal azelőtti együttlétből,hanem a következőből akár.De ez meg nyilvánvaló,hiszen védekezés nélkül fogtok nemi életet élni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 2. 10:33 Privát üzenet
Én is ezt a gyogyszert szedtem.Minden bajom volt tőle.Neked a gyógyszer okozta? Pontosabban ez a gyógyszer ? Az orvosod mondott még valamit rola?

# 4/4Időpont márc. 2. 12:09 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogamzásgátló váltás után az új fogamzásgátlótól ugyanúgy van fehér folyásom mint amikor nem szedtem, ez gond lehet?
Fogamzásgátló abbahagyása után lehet f folyásom (szagtalan, fehér, kicsit vastag) vagy jelezhet terhességet?
Nem vettem be két placebo tablettát, de lefeküdtem a barátommal. Lehetek terhes?
Kötelező szedni a placebo tablettát? Rosszul csináltam valamit?
Lefekudtunk barátommal csutortok este, és az utolsó fehér tabit szerdán vettem be, most a placebo van, , de pénteken volt hasmenésem és hogy lehet-e baj belole? Nem élvezett belém,
Placebo Every me and every younak azt a klipjét amikor vetkőzik a csaj és az egész fekete fehér és a végén felkerül rá a ruha, hol lehet megnézni?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!