Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendeltetésszerű óvszerhasznál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendeltetésszerű óvszerhasználat mellett esett már teherbe valaki itt? Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom, hogy nem 100% az óvszer, meg hogy így is teherbe lehet esni, már ott tartok, hogy nem merek lefeküdni a barátommal, mert ha terhes leszek, többet nem látom a barátomat. Még szűz vagyok, de régóta együtt vagyunk és nagyon kívánjuk már egymást. Viszont ezeket a rémtörténeket már nem tudom hova tenni.

Valakivel megtörtént már helyes óvszerhasználat mellett az ismerőseitek közül, esetleg veletek?



2019. márc. 2. 23:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fentebb a “többet nem látom a barátomat” résznél arra gondolok, hogy a szüleim biztosan eltiltanának, mivel fiatalok vagyunk (de felelősségteljesek is, de ugyebár ez a szülőket hol érdekli... ami nem is baj)
2019. márc. 2. 23:24
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mivel szüzek vagytok, az elején simán bénázhattok. Én azt tanácsolom, hogy a gumi mellé vegyetek pharmatex hüvelykúpot, így ha véletlenül kiszaladna a gumi, az is véd. Amúgy én csak olyanról hallottam, hogy azt hazudták, hogy nem szakadt ki a gumi, közben kiszakadt. Jó minőségű gumit kell venni, és nem lesz gond.
2019. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt #2

A jo ovszer megvan es regebben a baratom tesztelgetett is nehanyat kivancsisagbol es egeszen regota tudja a helyes hasznalatot. Igy szerinted lehet baj?

2019. márc. 3. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ezért írtam, hogy ha féltek, vegyetek mellé pharmatexet. Hormonmentes helyi fog.gátló. Magában nem az igazi, de gumi mellett 1000%
2019. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 rendben, köszi :)
2019. márc. 3. 00:42
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem.


A használtunk gumit, de mégis gyerek lett történetek 99%-ban az aktus során megszakítással is együtt voltak. A maradék 1 pedig akinek kiszakad és nem megy el eseményutániért


Pharmatexet hülyeségnek tartom, nem nyújt rendes védelmet, ha ne adj isten kiszakad a gumi (amihez szerintem iszonyat balphasznak kell lenni) simán teherbeeshetsz mellette. Ha kiszakad ott az eseményutáni. De nem fog. Régóta élek nemiéletet, voltunk bénák, akadt bele a körmöm soha semmi gond nem volt vele. A lényeg, hogy jó irányba tekerjétek le ez tesztelhető ha legörgetsz egy gyűrűt. És szorítsátok el a tetején levő ondótartájt. Ha alapból levegős, megtöltődve könnyebben kilyukadhat.

Max szex után töltsétek fel vízzel hogy ne aggódjatok.

2019. márc. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátodnak amúgy tanácsolhatod az óvszer felhelyezésének gyakorlását. Az ő dolgát is megkönnyíti, rutintszerez benne, megtanulja helyesen feltenni és egyel kevesebb stresszforrás éles helyzetben. A férfiakat nagyon tudja frusztrálni, ha nem sikerül rögtön vagy elnyúlik az óvszerrel való időzés.
2019. márc. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Soha nem fordult elő. Sőt, soha ki sem szakadt. 16 éve élek nemi életet, ebből mondjuk kb. a felében volt óvszeres védekezés és nem kevés szex. :)

Csak a nem megfelelő méret vagy használat miatt szakadhat ki, meg persze, amikor esetleg selejtest fog ki az ember, de szerencsére az azért nagyon ritka. A sűrűbb, hogy nem jól használják.

2019. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, inkább tömje magába a lóbaxó adag hormont, ha baleset történne, de a pharmatex nem jó...
2019. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugodtam :)
2019. márc. 3. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!