Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használtunk óvszert, terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Temegen01 kérdése:

Használtunk óvszert, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete voltam abortuszon és 1 napja szeretkeztem egy fiúval óvszerel, befolyásolja az abortusz hogy terhes-e vagyok vagy sem?

2019. márc. 4. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
???
2019. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát például abortusz után lehet, hogy annyira megsérülsz, hogy már soha többé nem lehet gyereked. Én azt hallottam.
2019. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
*mármint nem után, hanem közben. Mert valaki azt mondta, hogy konkrétan kikaparják a gyereket a méhből. És akkor felsértődhetsz ott
2019. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.valaszolo nem nem sérült meg mert most be jött ez módszert amit fel helyeznek és az szép lassan ki tagit majd altatásal mutenek de utána nem változik semmi
2019. márc. 4. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...ha védekeztetek nem lehetsz terhes,csak akkor,ha kiszakadt a gumi.Hány éves vagy amúgy?
2019. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy fel voltál készülve erre a szexre?

Ha abortuszod volt, és most,, egy,, fiúval szexeltel (ebből azt vonom le hogy nincs kapcsolatod) akkor még elég éretlen vagy a dologra..

2019. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jézusom... a tágítót már 15 éve használták nálam is, miről beszélsz, h most jött be te jó ég...

Azt azoknál használják, akik még nem szültek, a méhszájat kell kitágítani, h be tudjanak nyúlni.

Most jött be... jesszusom...

Egyébként szívják és nem kaparják.

De egyébként igen, sérülnek a dolgok.

3 héttel utána nem hiszem, h jó dolog a szex, már csak a fertőzés miatt sem.

Nekem hónapokig eszemne sem jutott a szex, annyira magam alatt voltam.

Te hamar kiheverted... és ha így folytatod, jön majd a következő, talán.

Talán.. ugyanis több éve szeretnék gyereket és nem sikerül.

Valószínüleg az abortusznak van hozzá köze...

2019. márc. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Háromszor elolvastam a kérdést, de nem értettem meg, mit szeretnél tudni.

Terhes voltál, az abortusz megszakította a terhességet. Az orvos neked is elmondta, hogy ne szexelj legalább 4-6 hétig, mert a méhedben nyílt seb van, előbb gyógyuljon be. Általában az abortuszt követően újra terhes lehetsz, ha a fiú beleélvez a hüvelyedbe. A nem kívánt terhesség ellen védekezzetek gumióvszerrel. Néha előfordul, hogy abortusz után a nő nehezen esik teherbe, sőt olyan is, hogy nem lehet többé gyereke. Ez azonban ritka.

Ha van még kérdésed, tedd föl.

2019. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!