Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha egyutt voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyutt voltam a baratommal a menstruacio utolso napjat koveto 1. Napon? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Egyutt voltunk a leirt napon, sajnos elfelejtettunk ivszert vinni de megjott a kedvunk egy apro egyutt lethez, ami nehany masodpercig tartott mint valodi szeretkezes , majd a parom kivette, boven mielott elment volna, amikor erezte hogy ez nagyon jo, mar akkor kivette. Szerintetek mennyire valoszinu hogy barmi baj tortenhetett? Nem nagyon szeretnek esemenyutanit bevenni, de erdekelnek tapasztalatok, ti mit csinalnatok. Nagyon felek, hogy teherbe estem, de remenykedem benne hogy nem. Ha esetleg tudtok, irtok olyan terhessegi tesztet ami ilyen koran is ki tudja mutatni a terhesseget? Az eset szombaton tortent, este (2 napja ). Elore is koszi!:)

#terhessei teszt
2019. márc. 4. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
igen lehetsz terhes
2019. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mi így csináltuk mielőtt tabit szedtem. Csak pár alkalommal,semmi baj nem volt.
2019. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodj meg, nem vagy terhes. Ha precízkedni akarok, akkor azt mondom, hogy nagyon, de nagyon valószínűtlen, hogy terhes legyél. A peteérés félidőben szokott lenni, nagy ritkán előfordulhat máskor is, de ezzel csak annyira kell számolni, mint az öttalálatos elköltésének gondjaival a szelvény bedobásakor. :-) A spermiumok nem élnek 4-5 napnál tovább, tehát akkor se lehetnél terhes, ha beléd élvezett volna. De nem. Még ha lett volna is az előváladékban spermium, az sem okozhat terhességet peteérés nélkül, és egyébként előváladéktól teherbe esni is nagy ritkaság, még optimális időben is.

Két nap után nem lehet kimutatni egy terhességet, mert a pete még nem ágyazódott be, de ne izgulj, nincs miért.

2019. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Lehetsz terhes

14. És 21. Napon csinálj tesztet

Utánna akkor ha késik

Aztán menj nő dokihoz

2019. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Persze, nyugtassátok csak meg, hátha máskor nem pár "másodperc" lesz, aztán jöhet sírni, hogy "a gyakorin azt mondták, nem lehetek terhes, mégis pozitív a teszt".


1. A ciklusáról egy k.va szót nem írt, gondolom mert ennyire ért a témához. Ha rövidebb a ciklusa, simán lehet a vérzés elmúltával ovulációja.


2. A pár másodperc lehet csak neki tűnt annyinak.


3. Megszakításos védekezéssel simén teherbe lehet esni, nem ő lenne az egyetlen.


4. Ha bármi fingja lenne a biológiáról, tudná, hogy két nap után SEMMILYEN teszt nem mutatja ki, mivel ilyenkor még nincs is terhesség. Több nap, mire beágyazódik az a szerencsétlen és elkezd HCG-t termelni.

De tudom, dugni mindenki tud, pár alapvető dolgot meg megtanulni a ciklusáról meg a női nemi működésről már luxus.

Hány éves lehet, 15?


5. Van kezed/szád, vagy te csak egy p.nából állsz? Ha nincs koton, meg lehet oldani máshogy is, nem kell rögtön hüvelybe dugdosni a csupasz farkát.

2019. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso.

A hasznos infokat amiket sikerult kiszemezgetnem belole, koszonom szepen, de nem gondolom, hogy egy intelligens ember igy nyilvajul meg, hogy elalazza azt, aki kevesebbet tud. 20 eves vagyok, bizonytalan. De en is tudok ilyen stilusban beszelni veled. Kepzeld el, nem csak egy ket labon jaro “p.na” vagyok, mint ahogy irtad, es tisztelettel megkerlek, hogy az ilyen tipusu gyulolkodestol ovj meg, mert ezzel nem degitettel szinte semmit, csak annyit magadon, hogy jobban erzed magad azert mert le tudtal valakit nevtelenul oltani.:)

2019. márc. 5. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen nevetséges, hogy 20 évesen ennyi fogalmad nincs az egészről, de szexuális életet élsz. Mi lenne, ha mondjuk előbb utánanéznél a dolgoknak, és utána csinálnád?

Megkímélnéd magad egy-két abortusztól.

2019. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tobbi kommentelonek nagyon szepen koszonom a valaszt, mivel ez korabban kerdes volt, a menstruaciom altalaban 6 napig tart, a ciklusom pedig 29-30 nap, van hogy 1-1 napot elcsuszik, ezert irom igy. Meg egyszer koszonom azoknak, akik segitettek es nem arra helyeztek a hangsulyt mennyire nem ertek ehhez.:) koszi szepen!
2019. márc. 5. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy terhes.

Mi a párommal pont peteéréskor próbálkoztunk fél éven keresztül, mire sikerült.

2019. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"egyébként előváladéktól teherbe esni is nagy ritkaság, "

Szerinted ez vigasztalja azokat, akik pont abba a kis %-ba esnek?


"20 eves vagyok, bizonytalan. "

Ha bizonytalan vagy még, akkor ne szxelj, ilyen egyszerű.


"Mi a párommal pont peteéréskor próbálkoztunk fél éven keresztül, mire sikerült."

Ugye vágod, hogy nem minden ember működik egyformán?

2019. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!