Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Ma, vasárnap este 20:00 körül volt egy balesetünk, vagyis elszakadt a gumi.

Leghamarabb csak holnap tudok venni esemény utánit. Rá kb 14-15 órára mennyire hatásos?


Egy ettől az esettől független kérdésem is lenne. Ha pl egy olyan helyen történik meg az eset, ahol nincs lehetőség rövid időn belül bevenni, akkor mennyi az a maximum idő, ameddig megbízható. Az oldalakat amiket átnéztem azt írja, hogy 72 óráig hatásos, de az itt levő válaszok alapján nem.



2019. márc. 10. 22:50
 1/2 anonim válasza:
A neve lehet 72 oras.. de minnel kesobb veszed be annal hatastalanabb. Nagy adag hormont tartalmaz igen de akkor is mielobb be kell venni. Amugy nem hiszem el hogy mindig ugyanaz a kifogas, kiszakadt a gumi, ja persze... Nekem is szakadt mar ki es vegig szakadt amit meg a hulye is eszre vesz es nem csak a vegen... Amugy ugyeletre is lehet menni nem csak reggel.
2019. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, 72 óráig hatásos, de célszerű minél előbb bevenni. Ettől függetlenül engem pl egyszer leba.sztak a sürgősségin, hogy ezzel mentem be az éjszaka közepén. Mondták, hogy legközelebb nyugodtan zavarjunk még le két menetet reggelig, és utána sétáljunk be a receptért.


A lényeg, h nem lesz baj, ha holnap veszed be.

2019. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!