Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor hogy is lesz ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is lesz ezzel a fog. Gátlós tologatással? Fontos a segítség! ( leent )

Figyelt kérdés

hétfőn kell megjönnie. megkezdem rendesen a levelet. vége a 21 napnak, és nem tartok szünetet, hogy júli 31-én ne jöjjön meg újra, mert a tengerre megyünk.. ott akkor azon a héten végig szedjem a gyógyszert? vagy az egész 2. levelet szedjem a hónapba? mikor tartsak szünetet.


lécci olyat ne írjatok,h ez nemjó meg ne csináljam, meg tartsak szünetet, mert először megyek tengerre, és ezzel nem akarom elrontani, és a barátommal is lenne egy tengerparti szeretkezésünk :)


kérem valaki magyarázza el nekem, hogy hogyan is csináljam a 2. levéllel.


KÖSZÖNÖM! :) 18/L


2010. júl. 3. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


beszeded végig az 1. levelet, és akkor utána elvileg jönne a 7 napos szünet. ebből azonban egy napot sem tartasz meg, hanem rögtön elkezded szedni az 1. levél utolsó szeme után a 2. levél első szemét. és VÉGIG szeded a 2. levelet. az összes szemet be kell venned. már így is felborítja a rendszert a dolog, de ha még nem is szeded végig mind a 21 szemet, akkor bajok lesznek.


viszont előre szólok, előfordulhat közti vérzés. én is csináltam ilyen eltolást, de nekem a 2. levél kb 8. szeménél megjött, és úgy, hogy egy hétig véreztem. utána persze a 7 napos szünetben megint megjött rendesen, szóval védett a gyógyszer, meg minden, csak megjött, annak ellenére, hogy nem akartam, hogy megjöjjön. ezzel számolnod kell.

2010. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

húú köszönöm a választ, sokkal okosabb lettem! :)


de a közti vérzés, is olyan erősségű mint amilyen általában? amíg nyaralunk addig mennyi az esélye, hogy pont akkor jön meg a közti vérzésem?

2010. júl. 3. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

közti vérzés nem mindig van. ismerek olyat, akinek nem volt, nekem konkrétan nagy mennyiségű volt, és hosszabb, mint a menstruációm a 7 napos szünetben, amióta gyógyszert szedek (ugyanis nem sok, és 3 napos szokott lenni, de a közti/áttöréses vérzésem 6-7 napos volt).


ez nem esély kérdése, hanem hajlamé. csak reménykedni tudsz, hogy nem lesz ilyen. van, akinek csak néhány cseppnyi az egész, van, akinek 1-2 napig tart, és van, akinek hosszabb, mint nekem, akár egy erős menstruáció. elég kellemetlen volt.


egyébként ennek az áttöréses vérzésnek (=közti vérzés) az az oka, hogy nagy hormonadag jut a szervezetedbe, nagyobb, mint általában. emiatt a méhnyálkahártyád jobban megvastagszik, és emiatt a túlzott megvastagodás miatt egy része leválhat. ez jelenik meg áttöréses vérzés formájában. természetesen a gyógyszer egy ilyen kis baleset esetén is véd, emiatt ne aggódj.


nekem az orvos azt mondta, hogy ez viszonylag gyakori, és természetes, csak alkati kérdés, hogy jelentkezik e, vagy sem.

2010. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
éértem. köszönöm :)
2010. júl. 3. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit.
2010. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!