Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruációm első napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációm első napján elkezdtem használni fogamzásgátlót de nem volt rendben ezért 4nap után abbahagytam 5napos szokott lenni és már egy hete megvan és nem úgy néz ki mint ami be akar fejeződni. Lehet ez megvonásos vérzés vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem volt rendben?
2019. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát enyhén bepánikoltam hogy vérrögöm lesz és megijedtem mert furcsát éreztem ne nevess ki. Aztán úgy döntöttem inkább hagyom mert teljesen rágörcsöltem
2019. márc. 26. 07:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz..

De minimum hívd fel a nőgyógyászodat,hogy ez a helyzet mi a teendő.

Itt a gyakorin senki nem tud erre biztos választ adni,miért van!

Valószínüleg az kavart be,hogy elkezdted és abbahagytad közbe.

De inkább kérdezd meg!!

2019. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Számonkéregetés helyett a kérdésre válaszolnál/tok megköszönném,ment a lepontozás utolsó
2019. márc. 26. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tapsolhatsz a piros kezekkel cuncukám, ez itt akkor sem lesz orvosi fórum.

Igen, lehet a megfele vonásos, de mivel nem vagyunk orvosok maximum találgatni tudunk. De ha te azzal is előbbre vagy.

Bírom az ilyen cunikat, fogalma nincs minek hova megy a vége, de megsértődni azt tudnak, ha nem kapnak azonnali pontos választ a hülyeségükre.

2019. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És miért pontoztál le?

Mégis milyen választ vártál egy ilyen kérdésre? Szerinted ki fogja itt tudni biztosra,hogy te miért vérzel,és meddig fogsz??

2019. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!