Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a tablettát eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a tablettát eddig minden rendben volt, de most megjött a tabletta szedés mellet. Lehetséges h a stressz miatt?

Figyelt kérdés
Mert mostanában nagyon nehéz vizsgáim voltak. Én szedem továbbra is tablettát mintha minden rendben lenne vagy abba kellene hagynom a menszesz alatt?
2010. júl. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem menj el orvoshoz..nem normális ha gyógyszer szedése alatt megjön(kivéve a 7 napos szünet)
2010. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt h érted, hogy abba kellene hagynod menzesz alatt?Eltoltad a 7 napot v mi?Kicsit érthetetlen számomra:) mert ha toltad, akkor nem baj h megjött közbe, vkinél előfordul.De ha rendesen szeded(21+7nap szünet) akkor szólj erről a dokidnak sztem
2010. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, így megint elolvasva gondolom arra értetted h amikor megjött(mikor nem kellett volna) semmiképp se hagyd abba!De én azért felhívnám a dokidat, de általában ez nem szokott nagyobb gondot okozni én úgy tudom
2010. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba,ha a levélből még van hátra,de ha nem most kezdted a fogamzásgátló szedését,vagyis több,mint 3-4 hónapja szeded,akkor nem normális,hogy a 21 nap alatt vérzel.A helyedben felkeresném a dokit és megkérdezném,hogy mitől lehet ez!
2010. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!