Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet óvszerben elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet óvszerben elélvezni?

Figyelt kérdés
A párommal 6 hónapja élünk szexuális kapcsolatot és már az elejétől övszer használatot szorgalmaztuk, másképp nem is szeretkeztünk még. A probléma az, hogy a hat hónap alatt egyszer sem voltam képes eljutni a csúcsig óvszerben. (Az aktusok emiatt olyan 1-1,5 órán át szoktak tartani és még így sem sikerül) Egy ideig zavart, de mivel még csak az első komoly kapcsolatomról van szó, és nagyon sokat jelent nekem a hölgy ezért úgy voltam vele, hogy nem érdekel, én így is elmondhatatlanul boldog vagyok vele és nem a szex körül forog a világ, mondhatni elengedtem a dolgot. Az a baj, hogy amíg engem nem érdekel, a páromat nagyon zavarja, olyannyira, hogy teljesen elvesztette az önbizalmát és érzelmileg nagyon maga alatt van és azt képzeli, hogy nem elég jó és nem bír kielégíteni szexuálisan. Mivel első komoly kapcsolatomról van szó így nem igazán tudom mit kellene tennem annak érdekében, hogy képes legyek elmenni óvszerben. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni ha esetleg valaki már volt ismerős helyzeteben. ( Jelenleg csak ez a fogamzásgátló módszer jöhet szóba )

2019. márc. 31. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Miért csak ez a módszer johets szoba ?
2019. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert csak azt a módszert preferáljuk
2019. márc. 31. 21:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy ha otthon vagy magadban, magadnak vered ki és óvszerbe cuccozol... egy próbát megér, hogy úgy mi sikerül :-)
2019. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam működött is, szex közben azonban valamiert nem megy :(
2019. márc. 31. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
De miért kell emiatt stresszelni? Nem muszáj óvszerbe élvezni, hanem kihúzod, aztán befejezed szájba, arcra, mellre, hasra, bárhova.
2019. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami ultra vékony gumit.
2019. ápr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem győzöm hangsúlyozni, hogy óvazeres fogamzasgatlás... megszakitasos nem játszik
2019. ápr. 1. 10:06
 8/14 anonim ***** válasza:

#5

"kihúzod, aztán befejezed szájba, arcra"

Ahogy azt az egyszeri gyerek elképzeli... :D

Egyszer próbáltuk meg ezt, aztán a borzalmas gumiszagtól konkrétan öklendezni kezdtem, mikor az arcom közelébe került. Többet nem is kísérleteztünk ezzel, rettenetes.


Kérdező

Óvszerből próbáltatok többfélét? vékonyabbat, más méretet, stb..?

Ha igen, akkor passz, lehet, hogy egyszerűen nem megy így, el tudom képzelni. Keressetek más fogamzásgátlási módszert.

2019. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Esetleg pesszárium? Ez sem a legjobb (ez a termékenység tudat módszer lenne szerintem), de ha nem akartok hormonális fogamzásgátlást, amit teljes mértékben megértek, mert teljesen felborítaná a barátnőd természetes működését, akkor esetleg a pesszáriumot vagy a méhszájsapkát megpróbálhatnátok.

[link]

2019. ápr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Azért a pesszárium nem annyira biztos... esetleg megszakítás és spermicid MELLÉ, így együtt talán elmegy egynek...

2019. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!