Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4. héten hagytam ki egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. héten hagytam ki egy tablettát? (qlaira)

Figyelt kérdés

Qlaira nevű fogamzásgátlót szedek már 2 éve a 4.héten kihagytam a 26.tablettát.. A 2 placebo jött volna de úgy olvastam hogy '' 25-26''--vegye be a kimaradt tablettát majd folytassa a tabletták szedését a szokott időben' '

Bevettem a tablettát holnap lenne a második szünet napja aztán kezdenem a következő havit...kezdjem el holnap a következő havi tablettát vagy várjak 1 napot? Hogy leszek így védett csak az első 7 napban kell kiegészitő fogamzásgátlót használni vagy egész hónapban?



#védekezés #fogamzásgátló #kihagyott. Tabletta
2019. ápr. 2. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Na én másikat szedek, de google-ban rákerestem és elolvastam a tiéd betegtájékoztatóját,és ott írja a kis táblázatban, hogy 25-26.napi aktív ( 1 szem) tabletta kihagyása esetén mielőbb pótolja, és kiegészítő védekezés nem szükséges! Ne variálj semmit, szedd be a placebokat időben, majd a megszokott módon kezdd el a kövi havi adagot. No para. :)


(A petesejt érést a kövi havi adag első felében szedett aktív tabik akadályozzák, tehát az utolsó pár szem már csak a hormonszint szintentartására van, ezért nem kell kiegészítő szerintem.)

2019. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!