Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tesztet reggeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tesztet reggeli vizeletből?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal,védekeztünk,de utólag észrevettük hogy lyukas az óvszer.

Terhességi tesztet szeretnék csinálni,azt mondják hogy a reggeli vizelet a legjobb .

Viszont a munkám miatt csak délután tudok be menni a gyógyszertárba,kérdésem az lenne hogyha reggel bele vizelek egy vizelettartóba akkor azzal délután megcsinálhatom a tesztet?



2019. ápr. 7. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A helyedbe inkább friss vizeletből csinálnám.

Szerintem viszont kimutatja akár délutáni vagy esti vizeletből is ha az vagy.

2019. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mikor történt az aktus?


Ha a kérdés kiírása előtt akkor a napfolyamán ugorj be a nőgyógyászhoz és ír fel eseményutánit.


Teszt csak a fogantatás után kéthéttel mutat eredményt, érzékenyebbek esetleg már 10 nappal is.

2019. ápr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pénteken éjszaka történt a dolog,igy nem tudtam eseményutánni tabletátt ki íratni+a mi kis “városunkba”

csak hetente 1X van nőgyógyászati rendelés.(csütörtök )

Vettem terhességi tesztet,ami már másnap ki mutatja.

Negatív lett.

Köszönöm a tanácsokat!☺️

További szép estét.

2019. ápr. 8. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol vettél ilyen tesztet? Eddig még nem hallottam ilyenről.
2019. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gyógyszertárban ajánlotta aki épp a kasszánál volt.

Ő mondta hogy van ilyen.

2019. ápr. 9. 05:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem létezik. szex után másnap megsem termékenyül a petesejt nemhogy beágyazódjon és hormonokat termeljen. A beágyazódáshoz kell vagy egy hét. Jézusom....

Simán lehetsz terhes.

2019. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tesztek az aktus után 10-14 nappal mutatnak megbízható eredményt. Azért ajánlják, hogy akkor csinálj, amikor meg kell jönnie, mert annyi idő kell neki. Ami a tesztre van írva, ne hidd el. Én is csináltam olyan tesztet, hogy "6 nappal a menzesz elött kimutatja", negatív lett, most 22 hetes terhes vagyok.

Tesztelj, ha késik, de ne idegeskedj, mert akkor a stressz miatt fog késni. ☺️

2019. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!