Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros vagyok.1...

Terhességi cukros vagyok.1 órás méréseknél legtöbbször 7.2-t mérek, de előfordulnak ritkán 8 feletti mérések is.1 hét múlva megyek újra terhelésre. Reggeli utáni értéket nézik 90 perccel. Szerintetek mennyire rossz a 7 körüli mérés? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Egyébként a súlygyarapodás megállt, sőt fél kilót fogytam.
2019. jan. 1. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szobatársamat ezért már inzulinra állították. Nekem annyit mondtak, hogy ha tartósan 8 felett vannak az értékek 38 hetesen kell szülnöm, ha 10 felett akkor azonnal.
2019. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi, mint amit írsz, bár nekem sokszor vannak "rendeződött" időszakok, amikor csak 5-6 körül... De néha random fogja magát és a diéta dacára felmegy 7 fölé. Emiatt, hogy még hosszabb időszakaim vannak jó értékekkel még nem állítottak inzulinra, de huzamosabb 7 körüliekkel előbb-utóbb az lesz. Talán neked is húzzák még egy darabig, nézegetik, de ha nem megy lejjebb számíthatsz az inzulinra. Ez valószínűleg idővel bekövetkezik nálad is, nálam is, csak kérdés hogy mikor döntenek úgy az orvosok. Eleinte variálnak még a diétával. Legalábbis nálam ez megy, de orvos/kórház/magánintézmény válogatja...
2019. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, azt viszont még hozzátennem, hogy csak 20 hetes vagyok, inzulinrezisztencia miatt korábban terheltek, úgyhogy nekem még messze a szülés. Ettől is függhet mit szabnak ki rád...

utolsó voltam

2019. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!