Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy csomag óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy csomag óvszer?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy csomag (pl.) Durex?

Egy másik kérdésem pedig, hogy a boltokban csak Durex van kitéve? A "közelben" lévő boltokban mikor jártam, mintha csak azokat láttam volna kitéve -de hogy őszinte legyek, akkor nem nagyon figylegettem még-, és csak a kasszánál, de lehet hogy tévedek (Spar és Penny). Mást nem lehet általában ilyen boltokban találni, csak Durexet?

Igen, tudom, el kell menni és megnézni, fogok is, csak hogy mégis mire/milyen árakra készüljek. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2019. ápr. 8. 00:36
 1/5 anonim válasza:
93%
A Rossmannak, Tesconak van webshopja is, ott meg tudod nézni milyen márkákat milyen áron kínálnak. Nagyobb boltokban ( =nem sarki abc) rengeteg márkájú szokott lenni, a Durexek általában 1000 ft (3 db) ár mozognak. Gondolom elsőnek vennél, ajánlom a Durex Love-ot, kb 950 ft és 4 db-os, nekünk bevált. Saját márkásakat, gyanúsan olcsókat nem javaslom, fő a biztonság, a gagyik könnyen kiszakadnak (+nem elég síkos, könnyen elmozdul), és azért ezen tényleg nem érdemes spórolni. Ha bármi kérdésed van, csak írj, nem tudok aludni 😂
2019. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Ja és általában a betétek/tamponok körül szoktak lenni a polcokon, pénztárnál csak 2-3 fajtát tesznek ki.
2019. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Még egy kérdés... A Masculan-nak hogy vannak a méretei? Kb sehol sem találok róla semmit.

2019. ápr. 8. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Drogériába érdemes bemenni. Van több márka, sajátmárkásuk is van.

Masculan ha jóltudom 52/53mm, durex nagyobb az 56.


Árak márkán belül is változnak. Durex 3db-os átlagban 900ft, masculan kicsit olcsóbb 700ft körül van.

Sajátmárkásat kapsz 10-12db-t kb 1300-ért. Minőségre megfelelőek, egy próbát megérhet.

2019. ápr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
1000ft
2019. ápr. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!