Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azalia mellett menstruacio?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azalia mellett menstruacio? (lent)

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kaptam Azalia fogamzásgátlót,leiden mutáció miatt nem szedhetek mást. Azt mondta a doki,3 hónapig szedjem ezt és ha nincs baj,váltunk depo proverára.

Ő azt mondta,hogy emellett nem fog megjönni.

Tapasztalatok e téren?

Orulnek ha nem jönne meg,rengeteget szenvedtem miatta...

Illetve mennyire biztonságos?

19/L



2019. ápr. 12. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett senkinek sincs menstruációja, megvonásos vérzés jelentkezik, miután abbahagyod a szünetben.
2019. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogamzasgatlo a kezdeti idoszakban fwlboritja a menzeszt. Nekem az első honapban szinte vegig pecsételő verzesem volt. Most a masodik levél elkezdesekor elmúlt rendesen. Vard ki az első honapot, ha a masodikban is verezgetsz, akkor menj vissza a dokihoz
2019. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első,ennél a bogyonal nincs szünet.
2019. ápr. 12. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából van szünet, mert az utolsó 7szem placebo.
2019. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Akinek fingja sincs, mi az Azalia, minek ír? Nincs benne placebó, ez nem kombinált gyógyszer. 28 szemes, mindegyik hatóanyagot tartalmaz, de csak gesztagént. Imádom, mikor valaki mindenhova odaböfög valamit, csak hogy kommentelhessen, még akkor is, ha halván lila gőze nincs a témáról.


Kérdező: Nagyon változó, hogy a nők hogy reagálnak a csak gesztagénes gyógyszerre. Kb. egyharmad részük teljesen normálisan menstruál mellette, kb. egyharmaduknak egyáltalán nincs mellette vérzése, a harmadik egyharmad meg összevissza vérzik.

Majd kiderül, te melyik csoportba tsrtozol.

2019. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen. Engem is zavart,hogy olyanok írnak akik nem értenek hozzá...
2019. ápr. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!