Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett a 20....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett a 20. napra jött meg?

Figyelt kérdés
Lyndinette 20at kezdtem szedni, ez az első levelem, még van belőle holnapra egy szem, és ma megjött. Ez az első levél esetén még normális, vagy érdemes egyeztetni orvossal?

2019. ápr. 12. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg normális az első három hónapban a rendszertelen vérzés, ha tovább is fenn áll majd, akkor látogass el a nőgyógyászhoz, ő majd ad másik bogyót. De elméletileg ez normális. Tudom, hogy zavaró. Egyébként én is ezt szedem majdnem egy éve, nekem nem volt ilyen gondom, de előtte amit szedtem, ugyanezt okozta, csak nekem inkább 5-7nappal előtte jött meg, nagyon zavaró tud lenni.
2019. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!