Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni fogamzasgatlot a menstruáció első napján utánna folyamatosab pecsételő vérzés volt ez normális?

Figyelt kérdés
Még nem szedtem ve egy levelet de már ujra rendesen mentstruálok. Ez normális most akkor ma már ne vegyem be a fogamzasgatlot? 17.napra jött meg
2019. ápr. 14. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd tovább normálisan. Az első pár hónapban ez normális, és ez amúgy a betegtájékoztatóban is le van írva, csak el kellene olvasni...
2019. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, még lenne egy kérdésem

Ha a menstruácio elso napján kezdtem el szedni, beszedek egy levéllel és hány nap szünet kell? A 8.napon kell ujra elkezdeni?

2019. ápr. 14. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy kell szedni, ahogy a tájékoztató írja. Attól függ, milyen a tabletta....
2019. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyfázisú tablettánál úgy van, hogy 21 napig szeded, 7 nap szünet, aztán újra szeded. Tehát ha neked vasárnap elfogy a 21.szem gyógyszer, akkor hétfőtől vasárnapig nem szeded, (ebben az időszakban jelenik meg a vérzés) majd hétfőn új levelet kezdesz és újra szeded a tablettát. De a dobozban van egy papír, ott mindent le van írva, olvasd el.
2019. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!