Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismertek olyat, aki ovszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, aki ovszer mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, hogy nem szakadt ki, nem folyt ki belole, mert mielott elment volna meg ki is vette?
2019. ápr. 15. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez fizikailag csak úgy képzelhető el, ha a postás is beszáll a buliba.

Mivel a gumi fizikailag megakadályozza, hogy a sperma a petesejtet megtermékenyítse, ha nincs anyaghiba, helyesen használják, nem szakad ki (a szakadás egyébként mindig visszavezethető anyaghibára, vagy helytelen használatra), akkor lehetetlen mellette teherbe esni.

2019. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden aktus utan leellenoriztuk es csak egyszer volt olyan alkalom, hogy ugy ment el az ovszerben, hogy bennem is volt. De akkor is leellenoriztem es nem folyt sehonnan
2019. ápr. 15. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg??? A szentlélek termékenyítene meg, vagy mi? Gondolkozzatok már, ne csak szexelni legyen eszetek.
2019. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak idegorlo,hogy kesik
2019. ápr. 15. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, de már azért is késhet, ha ennyire rástresszelsz. Gondolkodj logikusan és nyugodj meg. Ha annyira nem hiszed el, hogy képtelenség, akkor tesztelhetsz is akár, de felesleges.
2019. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem volt rajta az óvszer, csak mellettetek volt akkor lehetséges. Óvszer mellett szexelni nem túl biztonságos.
2019. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok dologtól késhez, mondjuk stressz vagy antibiotikum miatt is... Esetleg ha túl sok c-vitamin került a szervezetedbe.
2019. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2 honapig szedtem egy nagyon magas B vitamin tartalmu keszitmeyt, attol megszuntek a gorcseim es 5 honapig szedtem egy magas A vitamin tartalmu keszitmenyt a pattanasaimra. Mindkettot ket hete hagytam abba, C vitamint ebben a honapban nem vettem be pluszban
2019. ápr. 15. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, terhesek lettek a kottony mellett, de azért mert nem húzták fel, hanem mellettük volt az éjjeliszekrényen.
2019. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt nem mellettunk volt😂
2019. ápr. 15. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!