Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, megszakításos védekezést mindig alkalmazunk. Így van esély arra, hogy becsússzon a baba?

Figyelt kérdés

Sosem hagyok ki egyetlen szemet sem, plusz a párommal mellette megszakításos védekezést is alkalmazunk (mindig!).

A tablettáimat mindig beveszem időben, nem volt hányás, sem hasmenés, sem betegségre felírt gyógyszerek.


Van olyan, hogy valakinek ugyanúgy megjön, miután szünetet tart két levél között de terhes?

Nekem így erre van esélyem?

Nem vagyok ennyire paranoiás, csak láttam egy cikket a neten és ilyenkor általában ilyen vagyok.:(


2019. ápr. 23. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély mindig van.Ha a jó isten is úgy akarja akkor becsúszhat a baba.
2019. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy védekezünk mi is már 9 hónapja. Előtte meg csak megszakításosan 3 évig. Szóval no para, nekünk se lett belőle baba.
2019. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy csúszhat be. már a tabletta mellett is kész csoda lenne, nemhogy még meg is szakítjátok a végén. eléggé túl van biztosítva a dolog
2019. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig megijedek ha valami olyan cikket olvasok.. szerintem ez a védekezés amit ti csináltok már szinte 100%os védelmet nyújt. Persze nem mondható az hogy kizárt dolog hogy becsússzon, de nagyon halvány esély van rá. Ismerek olyat akinek így lett babája de késöbb kiderült róla hogy olyan betegsége van ( ha ez betegség) hogy elképesztően könnyen teherbe esik, biztos van rá megfelelő szó, de nem vagyok jártas az ilyen dolgokban. Érdemes tudni magadról, hogy netán te nem vagy e ennyire kapható rá, de mivel eddig sem volt baj szerintem ezzel nem lesz gond.
2019. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekre teljesen attól függ a válasz, hogy melyik oldalról nézzük. Ha valaki attól fél hogy terhes, akkor az lesz a válasz mindenhol, hogy hát teljesen 100%os védekezés nincs, semmi se teljesen biztos, mert volt már példa arra, hogy ... Ellenben ha valaki terhes akar lenni, akkor meg hát teherebe esni nehéz, ne keseredj el a ciklusban ekkor kell, meg ilyen pózban meg ha kávét iszol meg ideges vagy nem leszel terhes stb. Szóval ez egy érdekes dolog mindig:D Az igazság az, hogy igen, van esély rá mindig ha aktív vagy, de arra is van esély hogy megnyered a lottót ha lottózol aztán mégse milliárdos minden második ember, aki valaha vett egy szelvényt:D Ennél jobban mint amit csináltok nem igen tudod lecsökkenteni az esélyeket, még annyit tehetsz hogy az igazán termékeny napokon nem fekszetek le, vagy akkor még gumit is húztok, de nem sok értelme van, max ha megnyugtat.
2019. ápr. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen! Ki az a marha, aki fogamzásgátló mellett még megszakítassal is védekezik? Ennyire beszariak nem lehettek..

Ha a csajom tablettát szedne biztos, hogy beleélveznék.

2019. szept. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!