Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nagy ra az esely?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy ra az esely?

Figyelt kérdés
Ket hete nem szedtem a bogyit..újat kezdtem penteken(orvos utasitas miatt, direkt nem ciklushoz kotott!)tegnap eggyutt voltam parommal!(szombat) persze mivel nem vok biztos benne h ket het alatt nem-e urult ki a szervezetembol ezert ink.nem kockaztattam es ovszert hasznaltunk! De aktus vegen vagyis ez kicsit intim lessz bocsi (lovaglo poz) vegen mikor leszalltam vettuk eszre h lejott a gumi:/ kicsit paralok

2018. febr. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parálj. 2 hét alatt bőven elmúlik a védelem, hiszen ha egy szemet kihagysz, már akkor sem véd. Esemény utánit fogamzásgátló mellett nem fognak felírni. Nem hiszem, hogy már van peteérésed. Szóval ne aggódj. Két hét múlva azért tesztelj. Az esélyeket nem tudom.
2018. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha került beléd sperma, akkor fennáll a terhesség lehetősége.

A mai fogamzásgátlók gyorsan ürülnek a szervezetből. Két hét bőven elég volt ahhoz, hogy már ne hasson, hisz egy kihagyott nap is jelenthet gondot.

Két hét múlva tesztelj.

2018. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En sajnos nem hanyagsag miatt v akarmi,de havonta 1er2er biztos h kihagytam 1szemet sajnos a munkam velejaroja!22:00 helyett ha ejjel 2-3kor erek haza mar kb arra vn erom h agyba essek! Akk sem lett baj igy bizom azert h most se lessz
2018. febr. 4. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én is összevissza beosztásban dolgoztam egy évig. Sokszor voltam éjszakás is. Mindig vittem magammal a fogamzásgátlót, és csörgött a telefonon az ébresztő, ha be kellett venni. Soha nem hagytam ki. Ne a munkahelyre fogd, ez a saját oda nem figyelésed. Nem mindenkinek való a fogamzásgátló pont emiatt, ami a problémád. Használjatok inkább gumit.
2018. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valoszinu h 10ig van a munkaido,es atlagba mindig idobe zarok! Ezert nem hordom magammal....a masik irtam is h egy honap v ket honap alatt 1er ha elofordul ilyen! A csoport segitseg nyujtasra (valasz formalyabn) lett letre hozva nem oktatasra! De hat van aki nem tud ervenyesulni es itt eli ki magat! Koszi :)
2018. febr. 5. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2018. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!