Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1eve szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1eve szedek fogamzásgátlót 7napos szünetben megfázásra gyógyszereket szedtem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Majd együtt voltam a barátommal de nem alkalmaztunk kiegészítő védekezést.

Ezért esemény utáni tablettahoz folyamattam azóta megjött 3napig volt meg enyhe vérzés volt.

De most olyan fáradékonyságot érzek egyszer hánytam is többet is eszek az átlagnál.

Vegyek tesztet?


2019. máj. 3. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Folyamaggyá teszthez igen. Pontosabb lesz mint találgatni.
2019. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak szerintem esélytelen h terhes lehetek e.
2019. máj. 3. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy lennél már terhes? A tabletta a szünetben is véd, plusz vettél be esemény utánit és a Mikulás is megjött.
2019. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ 2dik válaszoló.

:)..

Csak enyhe vérzés volt 3napig de biztos az eseményitől ugye bezavarta a hormonjaim.

De olvastam már itt olyat h vki terhesen is vérzett csak nem tudom h 3napig e.

2019. máj. 3. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:

A esemény utáni egy hatalmas adag hormon, ami hónapokra összezavarja a szervezetedet. Nem csoda, ha összevissza vérzel és egyéb tüneteid is vannak.

Ha meg is jött, akkor nem vagy terhes.


Milyen gyógyszereket szedtél megfázásra? A fogamzásgátló hatását csak az erős antibiotikumok csökkenthetik, nem bármilyen gyógyszer. Hacsak nem ilyeneket szedtél, akkor teljesen felesleges volt esemény utánit bevenni.

2019. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. máj. 4. 08:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálni tudok csak! Fogamzásgátlót szedsz, ráfejelsz még esemény utáni tablettával és csodálkozol, hogy nem vagy jól! Terhes biztos nem vagy, de legközelebb előbb gondolkodj, aztán szexelj. A teljes antibiotikum kúra alatt és utána 1 hétig ajánlott kiegészítő védekezést alkalmazni, ha fogamzásgátlót szedsz. És ha ezt betartod, akkor nem leszel terhes és esemény utáni sem kell, ami tönkre vágja egy időre a szervezetedet, mint ahogy most is történt! Illetve nem minden gyógyszer van hatással a fogamzásgátlóra, tehát nem is biztos, hogy egyáltalán bármit is máshogy kellett volna tenned.
2019. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megfázásra nem andnak antibiotikumot, a strepsils meg nem kavarja össze a fogamzásgátlót. Főleg nem szünetben, amikor épp nem is szeded.


Fogamzásgátló mellé egyébként szigorúan tilos az esemény utáni.


Jó nagy hülye vagy, de nem terhes.

2019. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ostoba
2019. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!