Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A sürgösségi tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sürgösségi tabletta után volt kevés vérzés de most meg kellene jöjjön a menszeszem ma de semmi. Eddig mindig megjöt. Terhes vagyok? Mi ennek az oka hogy nem jön? A gyogyszer a baj hogy bevart vagy más is lehet?

Figyelt kérdés
Valaki volt már igy?

2019. máj. 7. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2019. máj. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogy az elsőre hallgass, ennyiből nem lehet megállapítani. Vegyél egy tesztet. Egyébként ha időben bevetted, nagyon kicsi az esély arra, hogy terhes legyél. Egyébként pedig ilyet simán okozhat a tabletta. Nyugi, ne stresszelj.
2019. máj. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezerszer leírták itt is, máshol is, hogy az esemény utáni tabi akkora hormonadag, hogy összekeveri a ciklust.


Ne parázz.

2019. máj. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. Nem akarlak megijeszteni, de velem is megtörtént, hogy esemény utanit kellett bevennem. Hiaba vettem be idoben, sajnos elavult gyogyszert irtak fel, es nem hatott. Szerintem vegezz el egy tesztet mihamarabb.
2019. máj. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már késik, tesztelj, mindaddig amíg meg nem jön vagy pozitív nem lesz, máshogy sajnos nem fogod megtudni. Egyébként stressztől is késhet, stb. Nekem mikor eseményutánit kellett bevennem, pontosan megjött és semmilyen kavarodást nem okozott, de sokak számolnak be az ellenkezőjéről.
2019. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha tényleg terhes lennék akkor annak valami “jele” is kellene legyen..
2019. máj. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!