Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem érzem úgy a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem úgy a szexet, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és nagyon jó, bizalmas és szerett teljes kapcsolatunk van, mindent meg tudunk beszélni. Ez a harmadik hónap, hogy fogamzasgatlot szedek..viszont a második honap elkezdesenel azt vettem észre, hogy kevésbé intenzív a szex közbeni érzés..egyáltalán nem mondanám rossznak, mivel így is elegge élvezem, viszont sokkal jobb volt akkor, amikor elkezdtem a gyógyszert (és előtte) . Orgazmusom ugyanúgy van minden alkalomkor és az elég intenzív, csak maga az aktus nem olyan intenziv mint volt. Gondoltam rá, hogy mivel a második hónap az a gyogyszernel, amikor már hat, és az kavarhat be.
2019. máj. 16. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a sajàt tapasztalatomat tudom csak leírni.

Én is szedtem fogamzàsgàtlót egy ideig. Ez alatt 3 at is kipróbàltam. Egyik se volt jó.

Ahogy elkezdtem szedni, kb 4.hónapra rá fertőzésem lett. Azt gondoltam hogy bàrkivel megeshet. Nem a gyógyszer miatt van.

Na onnantól kezdve minden hónapban orvoshoz mentem. Mindig vissza jött a fertőzés.

A szex fàjdalmassá vált, a libidóm teljesen tönkre ment. Ez kb 1 évig ment.

Amikor is úgy döntöttem hogy nem vàltatom ki màr a gyógyszert és nem vàltok másikra.

Abba hagytam a szedését. A fertőzések elmúltak, és a libidóm is a régi. :)

Szóval nekem csak negatív tapasztalatom van vele. Soha egy férfi kedvéért se fogom beszedni màr!

2019. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én évekig szedtem alacsony hormontartalmút. Velem nem történt ilyen, (illetve ezt a részét nem vettem észre) csak a libidóm csökkent jelentősebb mértékben. Az első válaszolóval hasonlóan viszont állandóan visszatérő fertőzésekkel küzdöttem. Sose gondoltam volna hogy a fogamzásgátló az oka. Mikor abbahagytam, egy csapásra elmúlt, a libidóm is a régi, sokkal jobb a szex. A legjobb döntést hoztam, hogy letettem.
2019. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!