Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj belőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap éjjel, vagy inkább már ma hajnalban a barátommal kissé ittas állapotban egymásnak estünk, és nem védekeztünk. (Tudom, felelőtlenség, meg is érdemlem)

ma reggel 4-5 óra körül fejeztük be, akkor ment el.

Ő 1000%-ig biztos abban, hogy nem belém ment el, viszont én félek, hogy ittas volt, így ő maga sem tudja eldönteni..

Lehet, csak túlaggódom, de éreztem a szeméremdombon, illetve a combjaim belső részén az ondót, lehetett az a saját nedvem is viszont nem hiszem hogy az volt. Vagy lehet hogy belém ment el, és az volt ami kifolyt?

😕

Aktus után én azt onnan egyből lemostam.

Lehetséges, hogy onnan valahogy bekerült a csiklóba? (Ha nem onnan jött)

Hétfőn tudok orvoshoz menni, akkor még benne leszünk a 72 órában. Mit tanácsoltok?



2019. máj. 18. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Onnan bekerült a CSIKLÓBA ? Na neked nem való a szex még kislány, ha a saját testeddel és a szaporodás lényegével sem vagy tisztában meghalok :DDD
2019. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak felnőtt háziorvosi ügyeletek is. hacsak nem kis faluban élsz (de kocsi ott is akad), tessék elmenni, elmondani, hogy ezt szeretnéd.


Joga van ellenőrizni a háziorvosnak, hogy nem erőszak történt, ezt neki hivatalból jelentenie kell. Ha kizárta, ad receptet. Kb 6000 ft.


hajrá, nem állt meg az élet, de most okosabb lépni, ha már így alakult. F, 38

2019. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne várjatok hétfőig.
2019. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!