Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd a Lindynette 20 fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, hogy már az első tabletta bevétele után védettséget ad ha a ciklus első napján kezdem, ha nem az első nap akkor 1 hónap után véd. de a betegtájékoztatóban pedig ez áll: hogyha az első nap kezdi az szedését már az első tabletta beszedése után védelmet nyújt, ill. elkezdheti a ciklusa 2-7. napján viszont ilyenkor 7 napig kiegészítő védekezés szükséges. Kinek higgyek? Az orvosnak vagy a betegtájékoztatónak? Én a ciklusom 5.napján kezdtem el szedni és ez az első fogamzásgátlóm. Nem szeretnék 1 hónapot várni, már a 7. tabletta után szeretnék együtt lenni a párommal kiegészítő védekezés nélkül. Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 19. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, már eldöntötted. Egyébként ilyenkor mindig azt érdemes megfogadni, amelyik biztonságosabb. Ami jelen esetben az egy hónap. Lehet, hogy az orvos azért javasol többet, mert találkozott már olyan esettel, ahol nem volt elég a 7 nap. Én inkább biztosra mennék, mint abortuszra.
2019. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fiatallányka ***** válasza:

Ugyanezt a gyógyszert szedtem és 1 hónapig kellett mellé kiegészítő védekezés.

Én a dokira hallgatnék!

2019. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!