Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok ismét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok ismét?

Figyelt kérdés
2,5 évig Velgyn, azóta1 éve szedek Lindynette 20-at, előző hónapban 3. hetén egy szemet 12 órával később pótoltam, volt megvonásos vérzés. Azóta nagyon odafigyelek hogy pontosan bevegyem. A kérdésem az, hogy az egy szem amit később vettem be, befolyásolja a védettséget? Azóta a következő levélből 10 szemet már bevettem.

2019. jan. 7. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Saját tapasztalataim alapján (lassan két éve szedem a Lindynette fogamzásgátlót) nincs sok esély rá... Én is hagytam már ki, csúsztam már el hiába figyelek nagyon. Meg soha nem történt baj. Úgyhogy ne aggódj. De figyelj oda.
2019. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 évig szedtem Lindynette 20-ast, időnként voltak csúszások, semmi gond nem lett belőle.
2019. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azóta még jobban figyelek.
2019. jan. 8. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!